Раніше ми писали, чим потрібно негайно посипати дерева в саду.
Деревна зола – природне джерело корисних мінералів для рослин. Вона містить близько 30 важливих елементів, необхідних для здорового росту рослин, і не містить хлору, що робить її безпечною для чутливих культур, таких як картопля, малина, смородина та інші. Золу рекомендується використовувати для підживлення огірків, помідорів, капусти, буряка і багатьох інших культур. Проте, для рослин, які люблять кислі ґрунти, наприклад, для голубики та рододендронів, зола не підходить.
Золу можна використовувати в сухому вигляді, просто вносячи її в ґрунт, або в рідкому вигляді у вигляді настоїв і розчинів. Щоб приготувати розчин золі, розмішайте 1 стакан золі в 10 літрах води. Таку рідину застосовують для поливу рослин під корінь замість хімічних добрив. Для приготування настоя золі, наповніть відро на 1/3 золою, залийте гарячою водою і дайте настоятися протягом двох днів.
Зола також є чудовим природним засобом для боротьби з шкідниками та хворобами. Для профілактики хвороб, таких як мучнистий червець або фузаріоз, обробляйте рослини зольними настоями. Зольні розчини ефективно відлякують таких шкідників, як капустяна муха чи бульбочкові хробаки.
Зола – це природне, ефективне і безпечне добриво, яке допомагає вашим рослинам розвиватися та захищає їх від шкідників і хвороб, підтримуючи здоров’я ґрунту.
Читайте також:
Чи будуть геомагнітні хвилювання цього дня?
Групи інвалідності залишаються, виплати людям з інвалідністю зберігаються, ветерани отримають суттєву підтримку. Ось під такими…
Зима приносить чимало незручностей водіям, і холодний салон авто — одна з найгірших. Проте кілька…
Вафельний закусочний торт – це не лише смачна, а й ефектна страва, яка прикрасить будь-який…
Синоптики обіцяють потепління в Україні: температура підніметься до +20°С, але не в усіх регіонах.
Реєстрація на багатоцільову грошову допомогу відкриється вже 19 січня. Це шанс для вразливих домогосподарств отримати…