Перше правило: обирайте листяні дерева. Адже сосна, ялина, смерека, модрина, кедр хоча і можуть гарно горіти, проте у їхньому складі багато смоли.
Читайте також: Зимова допомога: як українцям отримати 21 тисячу гривень на дрова
Через це можливі сильні іскри під час горіння, а також буде відчутний сильний характерний хвойний запах. Але найголовніше – така деревина виділяє багато чорного диму, який кіптявою осідає на стінках пічки та димоходу.
Розкажемо про три найкращі породи дерева для опалення.
При паління дубових дров матимете багато тепла та приємний аромат вогнища. Такі дрова вважаються найкращими. Вони горять довго, виділяючи багато тепла. Єдиний мінус – сировина коштує дорого.
Березові дрова годяться як для розпалу, так і для тривалого горіння. Завдяки дьогтю деревина швидко спалахує і якісно горить. Часто саме березу використовують для опалення лазень та саун. Серед недоліків – короткий термін зберігання. Через 2 роки береза починає стрімко втрачати свої властивості як матеріалу для опалення.
Вільхова дрова не потребують спеціальних умов зберігання або сильного висушування. Вільха виділяє мало диму, але дає багато тепла. Тому вона чудово підходить для опалення приватних будинків.
Також для опалення можна використовувати липові дрова. Вони хоч не надто довго горять, проте здатні швидко нагріти приміщення.
Вас також можуть зацікавити новини:
Якщо бажаєте трохи змін у своїй зовнішності, які відмінусують десяток років, зверніть увагу на стрижку…
Японська кухня давно підкорила серця багатьох гурманів, тому сьогодні суші – це не просто страва,…
Чи буде в суботу тепло, чи готуватись до дощів і снігу? Що кажуть синоптики.
Чи буде геомагнітна активність підвищена цього вікенду? Які прогнози роблять експерти?
Заощаджуйте на підживленні для розсади та отримайте приголомшливий результат! Зробити це дуже просто.
Оладки за цим рецептом готуються дуже легко, а виходять дуже пишними та ніжними!