Разом з вами розглянемо, який із цих варіантів є найкращим для домашніх рослин.
Бутильована питна вода – це оптимальний вибір для поливу кімнатних рослин. Хоча такий спосіб не бюджетний, його варто розглянути як можливість час від часу порадувати свої рослини.
Сира вода. Перед поливом рослин такою водою, потрібно дати їй час відстоятися хоча б добу. За цей час вона стане м’якшою і трохи кислішою.
Жорстка хлорована вода. Така вода не підходить для багатьох кімнатних рослин, тому що наявність хлору ускладнює засвоєння необхідних мікроелементів із ґрунту, що може негативно вплинути на їх зростання та цвітіння. Не люблять хлоровану тверду воду фіалки, азалії, папороті та орхідеї. У той же час фікуси, цитрусові та бонсай здатні адаптуватися до таких умов.
Кип’ячена вода. У процесі кип’ятіння проводиться дезінфекція води, яка позбавляє її шкідливих речовин, включаючи солі кальцію та магнію. Однак після кип’ятіння таку воду слід залишити на кілька днів, щоб вона відстоялася і тільки після цього проводити полив.
Для поливу краще використовувати воду з температурою, що відповідає температурі повітря в приміщенні або трохи вище від 20 до 25°C.
Застосування гарячої води (від 60 до 80 ° C) може викликати у рослин “шок”, що іноді призводить до стимуляції цвітіння, але не варто вдаватися до цього методу занадто часто.
Таким чином, вибір води для поливу кімнатних рослин відіграє важливу роль у їхньому здоров’ї та розвитку.
Читайте також:
23 грудня в Україні відзначають Всесвітній день сноуборду та Свято людського світла. Християни вшановують пам'ять…
Секрет неймовірного смаку запеченої картоплі полягає лише в одному кроці. А результат вас просто здивує.…
Хвойні дерева та кущі — це не лише естетичні елементи ландшафтного дизайну, але й важливі…
3 декабря ожидаются небольшие морозы ночью на западе, осадки на востоке.
Чи будуть геомагнітні хвилювання цього дня?
Останній тиждень року, що минає, енергійний і динамічний – це підготовка до нового розділу життя.…