Головне – це своєчасно виявити причину нездужання рослини, і герань знову почне радувати вас своїми яскравими квітами, навіть у похмурі дні.
Перше, на що варто звернути увагу – це рівень вологості. Для багатьох рослин надмірна волога може бути більш руйнівною, ніж нестача води. Особливо важливо пам’ятати, що в осінній та зимовий періоди полив слід зменшити, щоб уникнути гниття коріння. Якщо ж це сталося, не впадайте у відчай — просто обріжте пошкоджене коріння і пересадіть герань у свіжий ґрунт, попередньо обробивши його фунгіцидом.
Друга причина, яка може створити труднощі, – це розмір горщика. З часом коренева система герані починає розростатися, і їй стає тісно. Щоб вирішити цю проблему, достатньо придбати горщик лише на кілька сантиметрів більше, ніж раніше.
Третя причина – це шкідники. Навіть в умовах будинку рослини можуть зазнавати нападу павутинного кліща. Однією з ознак ураження є поява жовтого листя. Якщо уважно оглянути рослину, можна помітити маленькі проколи та тонку павутинку на листі. Обробіть герань спеціальними засобами від шкідників, дотримуючись інструкцій, щоб відновити її здоров’я та красу.
Вас також можуть зацікавити новини:
Сучасні технології допомагають значно спростити догляд за рослинами та садовою ділянкою.
Інжир - це екзотична рослина, яка вже встигла прописатися на ділянках багатьох українців, проте у…
Багато хто любить чайний гриб. Напій з чайного гриба насправді є чайним квасом.
Якщо вас почали турбувати важкість, свербіж та печіння в ділянці заднього проходу, позбавтеся недоречної сором'язливості…
З 4 квітня українців, які працюють, чекають важливі зміни. Тепер лікарняні будуть виплачувати по-новому.
Перевірити стаж роботи можна на сайті ПФУ. Як це зробити, щоб не помилитися, розповідаємо покроково.