Раныше ми писали, кінець листопада – ідеальний час для посіву редьки.
Засівання деяких культур під зиму дозволяє отримати ранній врожай. Такий підхід дає багато переваг, адже коренеплоди, посаджені восени, розвиваються раніше, виростають міцнішими і менш схильні до шкідників, що активніші в теплу пору року.
Посадивши частину культури під зиму, ви отримуєте можливість скоріше насолодитися врожаєм – навіть на два тижні раніше, а також зробити повторне висадження. Це дає шанс отримати подвійний врожай, що стане приємним бонусом для кожного городника.
Для зимового посіву підходять різні види зелені. Серед них петрушка, коріандр (кінза), кріп, шпинат, салат і щавель. Важливо пам’ятати, що петрушка та кріп сходять вже при температурі +2°C, тому їх варто сіяти при стабільних мінусових температурах.
Морква, буряк, ріпа, хрін, селеру, редис та картоплю можна також посадити на зиму. Морква та буряк стійкі до низьких температур і не потребують складного догляду. Моркву варто сіяти при температурі +2…+4°C, а буряк — коли температура опуститься до -2…-4°C.
Ріпу, селеру та хрін краще висаджувати за два тижні до початку зими, при цьому хрін слід вирощувати з насіння, оскільки вегетативне розмноження не підходить для зимових посівів.
Хоча картоплю рідко садять восени, її можна також висадити, якщо це зробити в перші морозні ночі, коли вдень температура ще залишається плюсовою.
Завдяки таким засіванням ви зможете забезпечити себе свіжими овочами та зеленню вже навесні, додаючи до свого столу смачні та корисні страви з власного врожаю.
Вас також можуть зацікавити новини:
Пенсійний фонд регулярно інформує українців про надбавки за вік. Але за законом таких виплат кілька,…
Хочете, щоб ваш сад радував вас пишним цвітінням і хорошим урожаєм? Обов'язково обріжте ці рослини…
Ще один рецепт смачної і ситної страви, яка стане вашою улюбленою під час посту й…
Уже зовсім скоро на українців чекає різка зміна погода. До яких саме умов варто готуватися…
Вартість комунальних послуг зростає й часто стає не по кишені пенсіонерам. Чи обов'язково платити за…
Частина українців може отримати грошову допомогу від благодійної організації. Куди звертатися.