Фахівці з кіберзахисту Державного підприємства «Інформаційні судові системи» розробили правила захисту даних від кібератак.
«В останні роки кібератаки на державні ресурси України є одним із способів ведення бойових дій, спрямованих на дестабілізацію критичної інфраструктури, злам урядових систем чи поширення дезінформації. Серед кіберзагроз є масові DDoS-атаки, використання вірусів для знищення інформації, спам-розсилки, фішинг», – написали «Інформаційні судові системи».
Так, за даними фахівців, загалом ДП «ІСС» було зафіксовано у 2022 році 86 кіберинцидентів, у 2023 році – 251, 2024 – 31.
У підприємстві зазначили, що з метою запобігання несанкціонованому доступу до персонального електронного девайсу слід використовувати двофакторну автентифікацію та прості правила захисту даних.
Більшість проникнень шкідливого програмного забезпечення в інформаційно-комунікаційні системи здійснювалася через неуважність користувачів під час використання поштових сервісів або необачних дій у мережі Інтернет. Захист даних користувача – це означає захист системи загалом.
Сучасні технології допомагають значно спростити догляд за рослинами та садовою ділянкою.
Інжир - це екзотична рослина, яка вже встигла прописатися на ділянках багатьох українців, проте у…
Багато хто любить чайний гриб. Напій з чайного гриба насправді є чайним квасом.
Якщо вас почали турбувати важкість, свербіж та печіння в ділянці заднього проходу, позбавтеся недоречної сором'язливості…
З 4 квітня українців, які працюють, чекають важливі зміни. Тепер лікарняні будуть виплачувати по-новому.
Перевірити стаж роботи можна на сайті ПФУ. Як це зробити, щоб не помилитися, розповідаємо покроково.