Мова про лавровий лист, який можна застосовувати не тільки як спецію.
Раніше ми розповідали про чудеса лаврового аркуша.
Ця пряність з легкою гіркуватістю знайшла широке застосування в приготуванні страв. Лавр має протизапальні та сечогінні властивості, може допомогти знизити артеріальний тиск та зміцнити імунну систему.
Крім того, лаврова рослина здатна очищати енергетичний простір і відновлювати сили, позбавляючи негативної енергії. Для покращення якості сну рекомендується покласти кілька листків лавру під подушку. А якщо ви відчуваєте втому, просто вдихніть аромат цього листя — це може допомогти вам відчути себе краще.
Вирощування лаврового листа не потребує особливих умінь та навичок. Важливо підтримувати оптимальну температуру: влітку вона має бути близько 26 градусів, а взимку не нижче 15 градусів.
Лаврове дерево вимагає регулярного поливу водою, що відстоялася. У літню пору рекомендується поливати його до двох разів на тиждень, а в період спокою — один раз на п’ять днів.
Горщик може мати будь-яку форму, але при пересадці вибирайте посуд трохи більшого діаметру, ніж попередній. Не забувайте часто обприскувати рослину і виносити її на свіже повітря – на веранду або балкон, так вона почуватиметься комфортніше.
Дотримуючись цих простих рекомендацій, ви зможете виростити здорове і ароматне лаврове дерево, яке не тільки прикрасить ваш будинок, але й принесе безліч користі.
Вас також можуть зацікавити новини:
Теплиця – це відмінний спосіб вирощування рослин, який дозволяє продовжити вегетаційний період і захистити рослини…
Річкова риба посідає важливе місце у раціоні українців. Найперша її перевага в доступності у свіжому…
Орхідеї - улюблені рослини багатьох, але не всі квітникарі знають, чи можна обприскувати орхідеї, чи…
22 листопада на території України очікується сніг, вітер, місцями дощі. На сході та півдні без…
Чи будуть геомагнітні хвилювання цього дня?
В останній місяць осені розпочинається Різдвяний піст. За новоюліанським календарем він триває з 15 листопада…