Чому рушники стають колючими
Залишки пральних засобів, жорстка вода, а також сушіння на палючому сонці або на обігрівальних приладах роблять рушники жорсткими та колючими. Реклама запевняє, що у нагоді стане кондиціонер для білизни. Але чимало господинь відмовляються від його використання через негативний вплив засобу на пральну машину, а також на тканину. Дехто не любить ароматів, які надають кондиціонери. А хтось просто не бажає витрачати кошти на його придбання.
Читайте також: Як часто потрібно прати постільну білизну – для багатьох це буде несподіванкою
Чим пом’якшити рушники
Експертка з прибирання місіс Хінч на запитання користувача Фейсбуку Роба Вайтінга дала слушну пораду. Вона написала, що спочатку досить неохоче відмовилася від використання кондиціонеру, проте потім знайшла йому гідну заміну.
«Натомість я поклала в пральну машину трохи кристалів соди і можу чесно сказати, що мої рушники та білизна загалом ніколи раніше не були м’якшими», – пояснила вона.
Чимало інших користувачів підтвердили дієвість звичайної соди. Адже вона дуже ефективно видаляє усі залишки пральних засобів, а також значно пом’якшує воду. У результаті рушники після прання стають м’якими та приємними на дотик.
Як використовувати соду під час прання рушників
Для повного циклу прання знадобиться 125 мл соди. Її слід розвести у 5 літрах теплої води і замочити рушники на 10 хвилин. Потім віджати і випрати в пральній машині, як зазвичай.
Читайте також: Навіть найбрудніші кухонні рушники стануть сніжно-білими після такого прання – секретний прийом
Сушити рушники краще в сушильній машині при середній температурі, на вулиці або в приміщенні, що добре провітрюється, але не під прямими сонячними променями і на відстані від гарячих обігрівальних приладів.