Мова про перлову крупу.
Користь перлової каші
“Каша краси” – так називають перловку. І це зовсім не через її схожість із перлами, хоча назви крупи походить саме від цього слова. Дієтологи вважають перлову кашу необхідною складовою здорового харчування жінок через вміст у ній лізину.
Читайте також: Перловка вийде смачною та розсипчастою: розкрито головний секрет приготування каші
Лізин – одна з найважливіших амінокислот, які не синтезуються організмом, а можуть надходити лише з продуктами харчування. Ця речовина необхідна для будівництва білка, засвоєння заліза та цинку, утворення колагену. Лізин також бере участь у процесі жирового обміну.
Завдяки лізину, утворений в організмі колаген підтримує еластичність та пружність шкіри, тим самим запобігає утворенню зморшок. Таким чином проявляється омолоджуюча дія перлової каші.
Крім того, перловка надовго дає відчуття ситості та попереджає переїдання, а її клітковина відіграє роль природного сорбенту та налагоджує травлення.
За вмістом кальцію перлова крупа в 11 разів перевищує показники молочних продуктів. Тому вона дуже корисна для старших людей для профілактики остеопорозів, тобто підвищеної крихкості кісток.
Читайте також: Так гречку варити не можна: кулінари розкрили секрет правильного приготування смачної каші
Скільки їсти перлової каші
Щоб відчути та побачити в дзеркалі позитивну дію каші на організм, її слід включати до свого раціону двічі на тиждень протягом 4-6 місяців. За цей час вам вдасться налагодити роботу кишечника, схуднути на кілька кілограмів та покращити стан шкіри.