Щоб одяг після сушки виглядав випрасуваним дотримуйтеся простих правил.
- Перекладайте речі для сушіння відразу після прання, не давайте їм довго лежати вологими у барабані.
- Не заповнюйте сушильну машину повністю. Чим більше простору – тим краще розгладиться одяг.
- Якщо є потреба привести до ладу речі, які вже висохли, покладіть їх у сушильну машину і додайте 1-2 кубики льоду. Лід можна замінити обприскуванням водою із пульверизатора. При сушінні теплом волога допоможе розрівняти складки – отримаємо ефект відпарювача.
- Не залишайте речі в сушильній машині після завершення циклу. Ще теплими їх діставайте. Одяг можна розвісити відразу на вішаки або скласти для зберігання на полицях.
Читайте також: Найпростіший спосіб почистити праску, не витрачаючи ні копійки – буде просто ідеально чиста
Також одяг можна відпарювати, коли приймаєте душ. Цей спосіб чудово підходить для тонких футболок та інших трикотажних виробів. Просто розмістіть вішак із річчю у ванній кімнаті, коли приймаєте душ. Пара, що утвориться, розм’якшить складки. Вони розтягнуться під вагою виробу, і річ виглядатиме попрасованою.
Вітер може стати чудовий помічником у прасуванні. Якщо є можливість сушити речі на свіжому повітрі, намагайтеся розмістити їх так, аби вітер легко їх рухав. Таким чином природнє витягування і розпрямлення допоможе мати охайний вигляд одягу та білизні. Головне після сушіння акуратно розвішувати і складати речі, аби вони знову не зім’ялися.
Читайте також: Непрасована білизна чекає, а отвори на підошві праски забилися: що робити