6 вересня в Україні святкують День адміністратора Центру надання адміністративних послуг. Це свято було встановлено Кабінетом міністрів України у 2021 році. День присвячений визнанню професіоналізму адміністраторів ЦНАП, які забезпечують високий рівень довіри громадян до послуг органів влади. Адміністратори ЦНАП відіграють важливу роль у наданні якісних адміністративних послуг громадянам та бізнесу, допомагаючи вирішувати різноманітні життєві ситуації.
6 вересня проводиться День боротьби із прокрастинацією. Прокрастинація – затримка, відкладання. Ці вересневі заходи першої декади місяця мають традиційний щорічний характер. Усі прокрастинують, але не всі прокрастинатори. За словами психолога Адама Гранта, помірна прокрастинація може допомогти вашому мозку обміркувати завдання чи проблему та створити простір для творчості та інноваційних ідей. Це, на його думку, основна робоча зона новаторів та оригінальних мислителів. Але зволікання може негативно впливати, якщо ви страждаєте від негативних почуттів, таких як невпевненість у собі, низька самооцінка, занепокоєння чи невпевненість. Боротьба з подібними явищами є метою цього Дня.
6 вересня щороку відзначають День читання книги. Це свято, безумовно, присвячене одному з найулюбленіших та найкорисніших занять. Читання книги є не просто способом провести час, це двері у світ знань, фантазії та саморозвитку. Історія читання книг сягає своїм корінням в глибоку давнину. З моменту появи писемності книги стали джерелом знань та культури, сховищем ідей та історій. У різні епохи читання книг вважалося привілеєм, доступним лише обраним. Проте з розвитком друкованої справи та поширенням освіти читання стало доступним кожному. День читання книги з’явився як ініціатива, спрямована на популяризацію читання серед людей різного віку. Цього дня бібліотеки, книгарні та культурні установи організовують різноманітні заходи, спрямовані на привернення уваги до книг та літератури.
6 вересня у церковному календарі – чудо архістратига Михаїла. Воно відбулося IV столітті біля Хони (сучасна Туреччина). За переказами, біля храму, збудованого на честь архістратига Михаїла, знаходилося цілюще джерело. Один язичник, якому уві сні з’явився архангел Михайло, отримав обіцянку, що його німа дочка зцілиться, якщо вип’є води з цього джерела. Так і сталося, після чого чоловік увірував, хрестився разом із сім’єю та збудував храм.
Протягом 60 років у цьому храмі служив паламарем святий Архіп, який навернув багатьох язичників у християнство. Однак деякі язичники вирішили знищити храм, спрямувавши потік води із двох гірських річок. Архіп молився архістратигу Михайлу, і той з’явився, вдарив жезлом об гору, утворивши тріщину, в яку й попрямував потік води, що врятував храм. Це диво стало символом захисту та допомоги Михайла Архистратига для всіх віруючих.
Іменини: Андрій, Всеволод, Давид, Денис, Дмитро, Іван, Кирило, Костянтин, Макар, Михайло.
Вас також можуть зацікавити новини:
Зміни для пенсіонерів у серпні: доплати, ідентифікація та новий закон про стаж (відео)
Краще ніж депозит? Чи варто зараз звичайним українцям вкладати гроші у землю (відео)
Комунальники попередили про те, що не приймуть показання лічильників у частини українців. Хто опинився в…
Частина пенсіонерів втратить доплати до пенсійних виплат. Кабінет Міністрів України ухвалив відповідну постанову.
Частина українців можуть отримати грошову допомогу. На що саме надають кошти.
Квітень – останній місяць дії фіксованих річних тарифів на газ. Скільки доведеться платити українцям.
Центр підтримки запрошує українців отримати безкоштовні продукти. Яким критеріям потрібно відповідати.
Які зміни встановили в Україні стосовно нарахування страхового стажу для призначення пенсії й кого це…