Грядка не повинна “простоювати”! Якщо вже встигли зібрати частину врожаю картоплі, саме час посадити на її місці інші рослини. Головне — знати, чим засівати ділянку, щоб не знизити врожайність ґрунту. Розповідаємо поради досвідчених агрономів.
Раніше ми розповідали, як боротися з бурою плямистістю на огірках та помідорах.
Після того, як викопали частину картоплі, на її місці можна висіяти зелень (салат, шпинат, кріп, петрушку), цибулю, часник, редьку, зокрема дайкон, кабачки, а також усі види швидкостиглої капусти. Перед повторним посівом приберіть з ділянки залишки врожаю і розпушіть ґрунт на глибину 10–12 см. Приблизно за тиждень до повторних посадок внесіть підживлення: золу (до 100 г на кв.м), нітроамофоску, суперфосфат та сульфат калію (по 25 г на кв . м).
Для поліпшення складу та “відпочинку” ґрунту після картоплі можна висіяти рослини-сидерати: гірчицю, ріпак, овес, горох, жито, фацелію та інші.
Не всі рослини можна сіяти на місці картоплі. Агрономи не рекомендують повторно висаджувати картоплю, а також інші пасльонові — помідори, баклажани, перець. Оскільки ці рослини мають загальні хвороби, це може значно знизити їхню врожайність.
Вас також можуть зацікавити новини:
Кабачки збиратимете до осені – досвідчені дачники розкрили секрет, як продовжити плодоношення
Щоб вам обов’язково відповіли: як пенсіонеру правильно звернутись до Пенсійного фонду (відео)
Міжнародна організація надасть грошову допомогу деяким пенсіонерам. Виплати "приплюсують" до пенсій.
Стартувала реєстрація на отримання нових виплат для українців.
Кожна домашня рослина не лише прикрашає інтер'єр, але й приносить радість своєму господареві.
Котлети — це класична страва, яка є важливою частиною української кухні. Це ситна, смачна та…
Щоб вибрати ідеальний диван, важливо враховувати безліч факторів – від розмірів та форми до матеріалів…
Українців можуть позбавити небажаних дзвінків. Новий законопроєкт передбачає можливість ідентифікації абонентів, які порушують ваш спокій.…