Раніше ми писали, що зробити, щоб огірки плодоносили до самих заморозків.
При вирощуванні огірків городники початківці зазвичай припускаються таких помилок:
- Відсутність опори, огіркам вона необхідна, їм потрібно як ліанам постійно рости і дертися нагору, опора так само потрібна для зручності догляду за рослиною.
- Безконтрольне зростання бічних пагонів, їх краще забрати відразу і все, щоб рослина не витрачала даремно свої ресурси на їх розвиток.
- Обрізання рослини відразу після поливу або перед ним, при такому обрізанні місця зрізів довго не гояться і можуть почати гнити, оскільки після поливу по рослині починає дуже активно циркулювати волога.
- Несвоєчасне прищипування верхівки, сповільнює ріст і розвиток рослин, і збирання першого врожаю огірків може зрушити на тиждень і навіть більше.
До речі, зараз можна посадити нові кущі огірків. І восени ви будете насолоджуватися свіжими овочами. Найбільш урожайними сортами огірка фахівці вважають такі:
- Буратіно F1;
- Карат F1;
- Гектор F1;
- Аристократ F1;
- Барвіна F1;
- Еколь F1
- Крепиш F1.
Маркування F1 на упаковці насіння означає, що посівний матеріал відноситься до гібридів першого покоління. Для отримання найкращих характеристик і високого врожаю огірків схрещують ті сорти, які відрізняються оптимальним розміром, смаковими якостями тощо. Завдяки такій селекції створюється новий гібридний сорт. Його й маркують F1.
Пам’ятайте, що вибираючи сорт огірків для сівби, не потрібно боятися віддати перевагу новинкам. Адже з кожним роком селекціонери виводять все більш стійкі та менш вибагливі гібриди, які приносять чудовий урожай.
Вас також можуть зацікавити новини: