Перше з таких правил – правильно закладати речі в барабан пральної машини – одяг потрібно вивертати.
Раніше ми розповідали, що потрібно додати при пранні, щоб речі були як нові.
Насправді одяг більше брудниться зсередини. Це стосується речей, які контактують з тілом людини. Шкірне сало та піт потрапляють на тканину і оселяються між її волокнами. Тому логічно, цей бік одягу потребує більше ретельного очищення. Крім того, після прання людина одягає речі саме виворотнім боком до тіла. Тому потрібно, щоб він був добре виполосканим.
Бік тканини, який безпосередньо контактує з елементами барабану пральної машини, з миючими засобами, а також з іншими речами, природньо, більше зношується. Це може призвести до певної втрати кольору. Тож вивертаючи одяг та постільну білизну, господині таким чином бережуть його лицьовий бік.
Вишивка, оборки та інші декоративні деталі, які підходять для прання в машині-автомат, варто вивертати всередину. Є великий ризик, що вони зачіплюватимуться за інші речі і пошкодяться. Тай взагалі, тканину, яка схильна до утворення ковтунців, краще прати навиворіт. Так її лицьовий бік довше матиме хороший вигляд.
Вас також можуть зацікавити новини:
Скільки порошку потрібно насипати при пранні, щоб і речі відпралися, і машинка не вийшла з ладу
Допомога українцям до 3000 гривень: встигніть подати заявку до 1 серпня (відео)
Фінансовий ліміт на один подарунок становить 1500 грн. Фото листів будуть публікуватися на сторінці фонду…
Використання перев'язувальних матеріалів, бинтів та ранозагоювальних засобів є важливою частиною медичної практики та першої допомоги.…
Деякі українці, які постраждали через війну, можуть розраховувати на певні пільги від держави.
Пенсіонери мають низку обов’язків перед Пенсійним фондом України. Невчасне інформування про зміни у вашому житті…
На місці події працюють екстрені служби, які надають всю необхідну допомогу постраждалим. Також тривають аварійно-рятувальні…
Розмір допомоги сягає 5000 гривень на кожного члена родини.