Вам знадобляться кілька гострих шпильок. Цей прийом змушує герань зацвісти. За допомогою шпильок ви створюєте для рослини стресові умови, і вона починає випускати бутони.
Раніше ми розповідали, який аптечний засіб стимулює цвітіння герані.
З розрахунку на один пагін беруть 2-3 шпильки, але не більше 7-10 на одну дорослу рослину.
Шпильки перед застосуванням потрібно обов’язково продезінфікувати, можна опустити в рожевий розчин марганцівки, а можна обробити перекисом водню або хлоргексидином.
Якщо ви хвилюєтеся, що проколи можуть завдати шкоди герані, то не потрібно. Вони швидко затягуються та рослина відновлюється.
Звичайно, якщо ви проти таких радикальних методів, то намагайтеся організувати герані правильний догляд. Вона любить рости на сонячних місцях, без протягів. Їй важливі поливи, але не потрібно переливати, інакше може почати гнити коріння та рослина просто загине.
На літо герань можна виносити в сад, звичайно, якщо говорити про вуличні умови, то намагайтеся не тримати її на самому сонці, листочки і суцвіття можуть погоріти. Любити сонячні місця та рости на відкритому сонці – це різні речі. Тим більше цього аномально спекотного літа.
Не варто забувати і про санітарну обрізку пошкоджених або засохлих пагонів, а також суцвіть, які відцвіли. Це також стимулює зростання рослин.
Пенсійний фонд регулярно інформує українців про надбавки за вік. Але за законом таких виплат кілька,…
Хочете, щоб ваш сад радував вас пишним цвітінням і хорошим урожаєм? Обов'язково обріжте ці рослини…
Ще один рецепт смачної і ситної страви, яка стане вашою улюбленою під час посту й…
Уже зовсім скоро на українців чекає різка зміна погода. До яких саме умов варто готуватися…
Вартість комунальних послуг зростає й часто стає не по кишені пенсіонерам. Чи обов'язково платити за…
Частина українців може отримати грошову допомогу від благодійної організації. Куди звертатися.