П’ятниця, 19 Липня, 2024
ГоловнаНовини Гороскоп друїдів: Ялиця - для народжених 5 – 14 липня, 2 –...

 Гороскоп друїдів: Ялиця – для народжених 5 – 14 липня, 2 – 11 січня

Этот материал также доступен на русском языке
Сьогодні ми розповімо про Ялицю - покровителя тих, хто народився на початку липня та січня.

Ми продовжуємо публікувати гороскоп друїдів відповідно до дат календаря. Загалом у цьому гороскопі 22 знаки-дерева. І сьогодні ми розповімо про Ялицю – покровителя тих, хто народився на початку липня та січня.

Ялиця

Це дерево щедро наділене привабливою красою з відбитком суворості та підкресленої холодності. Ялиця обожнює старовинні прикраси, парфуми з вишуканими тонкими запахами.

Нерідко буває примхливою і з нею нелегко спілкуватися, зокрема й у сімейному житті.

Ялиця, як правило, не піддається сторонньому впливу, але при цьому

не поспішає висловлювати свою думку при спілкуванні з людьми.

У коханні – розбірлива, вимоглива до партнера і буває незговірливою. Знаючи про свої переваги, хоче багато отримувати в житті, і їй це зазвичай вдається.

Ялиця виключно розумна, має неабиякі аналітичні здібності і схильність до наукової діяльності. Але не завжди досягає бажаного успіху і змушена працювати в області, що не має нічого спільного з її індивідуальними нахилами, здобутою спеціальністю.

На неї можна цілком покластися у всіх справах. Вона в будь-якій ситуації не втрачає присутності духу, надії та віри в успіх і справедливість.

Риси характеру народжених під знаком Ялиці: інтелектуальний склад розуму, схильність до аналітики та філософських роздумів, логіка при ухваленні рішень та аскетизм.

Під знаком Ялиці народилися: Жанна д’Арк, Наполеон Бонапарт, Дж. Голсуорсі, Мопассан.

Підготував Віктор Мамонтов

Нове на сайті

купити ноутбук Львів, ціни в Україні