Середа, 19 Червня, 2024
ГоловнаНовиниМісячний календар стрижок на червень: у які дні категорично не можна йти...

Місячний календар стрижок на червень: у які дні категорично не можна йти до перукарні

Этот материал также доступен на русском языке
Більшість людей ставляться до стрижки дуже практично: якщо волосся відросло, значить, час у перукарню. Але чимало й тих, хто пам'ятає про місячні цикли.

Місяць керує припливами та відливами, впливає на врожайність, а щодо стрижки та фарбування волосся, то й тут не обходиться без нічного світила. Як визначити по місяцю, коли можна стригти волосся? Відповідь на це питання дасть місячний календар стрижок на червень 2024 року.

 Місячний календар стрижок на червень

Сприятливі дні

3, 4, 5, 10, 13, 14, 17, 19, 20 червня – найкращий час для стрижки. Можете сміливо експериментувати з різними зачісками. Фарбування теж принесе бажаний результат.

7, 11, 12, 21, 22 червня – гарний час для стрижки та зміни іміджу в цілому. Волосся стане сильнішим і менше випадатиме.

15, 16, 18, 23, 25, 27, 28, 29 червня сприятливі дні для фарбування волосся та його оздоровлення. Відмінний результат дадуть маски для росту, які можна робити у домашніх умовах.

Несприятливі дні

1, 2, 6, 24, 26, 30 червня – не рекомендується стригти волосся у ці дні. Це може вплинути на вашу енергетику і негативно позначитися на здоров’ї. Не варто у цей день змінювати колір волосся.

8, 9 червня – утримайтеся від походу до перукарні. Стрижка напевно вам не сподобається, та й волосся ростиме повільніше. Але якщо є бажання пофарбуватися — не бійтеся: новий колір вам личитиме.

Нове на сайті

купити ноутбук Львів, ціни в Україні