Згідно з прогнозом, опублікованим Центром прогнозування космічної погоди Національного управління океанічних і атмосферних досліджень США, у неділю, 26 травня, сонячна активність підніметься до К-індексу 4, що відповідає жовтому рівню і вказує на досить відчутну магнітну бурю.
Нагадаємо, що геомагнітні бурі класифікуються за К-індексом – їхня потужність визначається від 2 до 9. Відповідно, що вищий цей показник, то сильнішою є сама буря та її вплив.
Раніше ми писали поради для тих, хто страждає від сонячної залежності.
Сонячна активність на 26 травня 2024 року:
- імовірність малого геомагнітного шторму – 10%,
- імовірність великого геомагнітного шторму – 1%,
- ймовірність спалаху на сонці м-класу – 60%,
- імовірність спалаху на сонці х-класу – 10%,
- кількість сонячних плям – 25.
Як вплине магнітна буря 26 травня на людей
Погіршення самопочуття у метеочутливих людей пояснюється уповільненням капілярного кровообігу під час коливань магнітного поля, унаслідок чого з’являється кисневе голодування тканин. Особливо до цього схильні:
- літні люди,
- вагітні жінки,
- ті, хто страждає на хронічні захворювання.
Зміна магнітного поля Землі може стати причиною:
- підвищеного тиску,
- головного болю,
- зниження працездатності,
- загострення хронічних захворювань,
- фізичної та емоційної втоми.
Що потрібно робити в період магнітної бурі 26 травня
- Контролювати самопочуття – будьте уважні до сигналів вашого тіла та емоційного стану під час магнітної бурі.
- Берегти здоров’я і відпочивати – під час магнітної бурі організму потрібно більше відпочинку і спокою. Приділіть час сну, займіться розслаблювальними практиками, наприклад йогою або медитацією.
- Уникати стресу і напруги – потрібно за можливості не вступати в конфліктні ситуації або обмежити робочі навантаження.
- Проводити час на свіжому повітрі – метеозалежним людям прогулянки на свіжому повітрі допомагають пом’якшити негативні ефекти магнітної бурі, розслабитися і поліпшити самопочуття.
Що не можна робити під час магнітної бурі 26 травня
- Допускати зайві фізичні навантаження: прагніть не перевантажувати свій організм, особливо якщо ви відчуваєте наростання метеозалежних симптомів.
- Не звертати уваги на тривожні симптоми: за мінімального загострення хронічних захворювань, одразу ж беріть його під контроль або зверніться до лікаря.
- Сваритися і нервувати: емоційна рівновага в такі дні зазвичай далека від стабільної, тож уникайте ситуацій, які можуть призвести до конфліктів.
- Зловживати стимуляторами: обмежте вживання кофеїну, алкоголю та інших стимуляторів, у цей період реакція на них може бути більш гострою.
*Магнітні бурі можуть чинити негативний вплив на здоров’я людей. Попередження про магнітні бурі допомагають контролювати фактори ризику інфарктів та інсультів у дні, що передують цим типам сонячних явищ.
Вас також можуть зацікавити новини:
Влада хоче зібрати з українців сотні мільярдів: які податки планують підвищити (відео)
Помилки молодості: про що шкодують українці після виходу на пенсію – відеоопитування