Понеділок, 20 Травня, 2024
ГоловнаНовиниДля водіїв в Україні запровадять додаткові обмеження: про що повідомили у поліції

Для водіїв в Україні запровадять додаткові обмеження: про що повідомили у поліції

Этот материал также доступен на русском языке
Які правила для водіїв в Україні хочуть зробити жорсткішим і з чим це пов'язано, розповіли в патрульній поліції.

В Україні хочуть встановити додаткові обмеження водіям, які систематично порушують правила дорожнього руху.

Про це повідомив перший заступник начальника департаменту патрульної поліції України Олексій Білошицький під час круглого столу з нагоди початку першого етапу Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху.

Раніше ми розповідали, чому українським водіям невдовзі доведеться заощаджувати.

За словами Білошицького, в Україні почастішали випадки, коли певна категорія водіїв транспортних засобів накопичує по 20-25-30 порушень за календарний рік. Це означає, що наявні методи покарання є недієвими та їх потрібно змінювати.

Заступник начальника департаменту патрульної поліції навів невтішну статистику, за якою за перші чотири місяці 2024 року в Україні сталося 6475 ДТП, що на 6% більше, ніж за аналогічний період 2023 року. Внаслідок травми отримали 8155 осіб, що на 8% більше, ніж за той же період минулого року. У зв’язку з цим патрульна поліція хоче внести зміни до Правил дорожнього руху.

Які додаткові обмеження хочуть запровадити для водіїв

У поліції пропонують обмежити кількість можливих порушень для одного водія до трьох на рік. Нині діє правило, що передбачає відповідальність лише за повторність порушень. Як заявив Білошицький, обговорення змін до Правил дорожнього руху вже відбуваються. Правоохоронний та транспортний комітети Верховної Ради попередньо ідею підтримали.

Вас також можуть зацікавити новини:

Нове на сайті

купити ноутбук Львів, ціни в Україні