Ukrainian hryvnia money and a gavel. Bribery and corruption in court.
Підвищення штрафів за незаконну риболовлю наповнюватиме державний бюджет. Також влада сподівається, що риби стане більше.
Тому Кабмін пропонує схвалити законопроєкт №10433 “Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення, Кримінального кодексу України щодо охорони водних біоресурсів та середовища їх існування”.
Раніше ми писали, що українцям хочуть обмежити грошові перекази.
Документ передбачає посилення відповідальності за порушення правил рибальства і збільшує штраф зі 170 грн на сьогодні до 680 – 2 550 грн, що становить 40 – 150 неоподатковуваних податком мінімумів доходів громадян.
Грубе порушення правил рибного лову, що підпадає під розширений перелік ознак, як-от “приховування та/або перевищення обсягів добування (вилову) водних біоресурсів під час вчинення любительського рибальства”, пропонується карати штрафом до 3 400 – 8 500 грн із конфіскацією знарядь лову, засобів вчинення правопорушення та незаконно виловленої риби.
Також з’явиться додаткова частина, яка збільшить стягнення за повторне грубе порушення правил протягом року від 6 800 до 12 750 грн.
Цей самий законопроєкт передбачає призупинення видачі рибальських квитків на час воєнного стану та рік після його скасування.
При цьому посадові особи органів рибоохорони зможуть затримувати порушників і доставляти їх до правоохоронних органів або сільради, щоб встановити їхні особи та скласти протокол.
За очікуваннями уряду, закон допоможе збільшити споживання риби в країні з 11 кг/рік до 16,2 кг/рік.
“Фінансова піраміда&” Пенсійного фонду: куди йдуть гроші тих, хто не встиг вийти на пенсію (відео)
Сучасні технології допомагають значно спростити догляд за рослинами та садовою ділянкою.
Інжир - це екзотична рослина, яка вже встигла прописатися на ділянках багатьох українців, проте у…
Багато хто любить чайний гриб. Напій з чайного гриба насправді є чайним квасом.
Якщо вас почали турбувати важкість, свербіж та печіння в ділянці заднього проходу, позбавтеся недоречної сором'язливості…
З 4 квітня українців, які працюють, чекають важливі зміни. Тепер лікарняні будуть виплачувати по-новому.
Перевірити стаж роботи можна на сайті ПФУ. Як це зробити, щоб не помилитися, розповідаємо покроково.