Понеділок, 4 Березня, 2024
ГоловнаНовиниМагнітні бурі на вівторок, 6 лютого: дуже неоднозначний день

Магнітні бурі на вівторок, 6 лютого: дуже неоднозначний день

Этот материал также доступен на русском языке
Чи будуть геомагнітні хвилювання цього дня? Стан магнітосфери Землі змінюється зі збудженого стану на спокійний.

У вівторок, 6 лютого, очікується магнітна буря. Утім, стан магнітосфери Землі змінюється зі збудженого стану на спокійний.

Протягом останніх 24 годин сонячна активність була на помірному рівні. За останню добу на Сонці сталося 8 спалахів класу М, максимальним з яких був спалах М1. Такі спалахи мають несерйозний вплив на людський організм.

Очікується, що у вівторок, 6 лютого, геомагнітне поле перебуватиме на нестабільному рівні. Сонячна активність буде помірною з невеликою ймовірністю спалахів класу Х.

Сонячна активність на 6 лютого:

  • Імовірність малого геомагнітного шторму – 5%
  • Імовірність великого геомагнітного шторму – 5%.
  • Імовірність спалаху на Сонці М-класу – 70%.
  • Імовірність спалаху на Сонці Х-класу – 15%.
  • Кількість сонячних плям – 49.

Фахівці сайту Метеоагент відзначають спокійний стан магнітосфери Землі – K-INDEX 3.

Для того, щоб легше орієнтуватися в графіках, можна взяти за основу робочу класифікацію і самим визначати для себе рівень сонячного шторму та рівень можливого впливу на ваш організм.Нагадаємо, що слід пам’ятати, що Сонце непостійне, тому прогноз його активності може змінитися.

Магнітні бурі можуть негативно впливати на здоров’я людей. Попередження про магнітні бурі допомагають контролювати фактори ризику інфарктів та інсультів у дні, що передують цим типам сонячних явищ.

Нестійка мінлива погода також впливає на самопочуття – мігрені, некомфорт для гіпер- та гіпотоніків, хмарність впливає на настрій та працездатність, хочеться сонця та вітаміну Д.

Нове на сайті

купити ноутбук Львів, ціни в Україні