Субота, 15 Червня, 2024
ГоловнаНовиниМагнітні бурі на четвер, 25 січня

Магнітні бурі на четвер, 25 січня

Этот материал также доступен на русском языке
Чи варто чекати на геомагнітні хвилювання в цей день? Що кажуть фахівці?

У четвер, 25 січня, очікується невелика магнітна буря. Магнітосфера Землі перебуває у збудженому стані, але ситуація і далі поступово стабілізується.

Протягом останніх 24 годин сонячна активність була на високому рівні. За останню добу на Сонці сталося 7 спалахів класу М, максимальним з яких був спалах М5. Такі спалахи впливають на людський організм.

Очікується, що у четвер, 25 січня, геомагнітне поле перебуватиме на нестабільному рівні аж до незначного штормового рівня. Сонячна активність буде помірною з невеликою ймовірністю спалахів класу М.

Сонячна активність на 25 січня:

  • Імовірність малого геомагнітного шторму – 20%
  • Імовірність великого геомагнітного шторму – 5%.
  • Імовірність спалаху на Сонці М-класу – 75%.
  • Імовірність спалаху на Сонці Х-класу – 10%.
  • Кількість сонячних плям – 53.

Фахівці ж сайту Метеоагент також відзначають збуджений стан магнітосфери Землі – K-INDEX 5.

Для того, щоб легше орієнтуватися в графіках, можна взяти за основу робочу класифікацію і самим визначати для себе рівень сонячного шторму та рівень можливого впливу на ваш організм.Нагадаємо, що слід пам’ятати, що Сонце непостійне, тому прогноз його активності може змінитися.

Магнітні бурі можуть негативно впливати на здоров’я людей. Попередження про магнітні бурі допомагають контролювати фактори ризику інфарктів та інсультів у дні, що передують цим типам сонячних явищ.

Нестійка мінлива погода також впливає на самопочуття – мігрені, некомфорт для гіпер- та гіпотоніків, хмарність впливає на настрій та працездатність, хочеться сонця та вітаміну Д.

Нове на сайті

купити ноутбук Львів, ціни в Україні