Понеділок, 22 Липня, 2024
ГоловнаДачаПотім не скаржтеся: які добрива не можна вносити при вирощуванні моркви –...

Потім не скаржтеся: які добрива не можна вносити при вирощуванні моркви – вони лише на шкоду

Этот материал также доступен на русском языке
Морква – популярна овочева культура, яка містить антиоксиданти, вітаміни та мінерали. Щоб отримати великі та правильно сформовані коренеплоди моркви, необхідно забезпечити їй правильні умови для зростання та розвитку.

Одним із найважливіших аспектів успішного вирощування моркви є правильне застосування добрив. Але не всі добрива корисні моркві, є й такі, що можуть призвести до утворення дрібних та рогатих коренеплодів.

Раніше ми розповідали, як виростити рекордний урожай моркви.

Нижче наведено деякі добрива, які слід уникати при вирощуванні моркви:

  1. Надмірне внесення азоту. Морква віддає перевагу збалансованому раціону поживних речовин, і зайвий азот може негативно вплинути на її розвиток. Використання надто азотних добрив може сприяти розвитку зеленої маси на шкоду коренеплодам, через що вони можуть бути дрібними.
  2. Свіжий гній. Використання свіжого тваринного гною може призвести до утворення недостатньо розвинених коренеплодів – рогаті, покручені, неправильної форми. Це пов’язано з тим, що гній містить велику кількість азотних сполук, які можуть спричинити проблеми при формуванні коренеплодів. Краще використовувати перегній або компостований гній, який забезпечить моркві необхідну кількість поживних речовин без шкідливих наслідків.
  3. Надлишок калію. Калій є одним з найважливіших елементів живлення для моркви, але його надлишок також може вплинути на розвиток коренеплодів. Використання зайвої кількості калійних добрив негативно впливає на коренеплоди.

Якщо ви дотримуватиметеся цих рекомендацій, то якість коренеплодів вас точно порадує.

Нове на сайті

купити ноутбук Львів, ціни в Україні