Досвідчені садівники та овочівники поділилися секретами застосування часникового лушпиння. Тому, поки є час, до нового сезону можна запастися лушпинням, а потім застосовувати його за призначенням.
Раніше ми розповідали, як виростити часник.
Відмінний результат дає застосування лушпиння часнику при посадці овочів на грядки. Лунки потрібно приправити невеликою кількістю лушпиння і це допоможе захистити рослини від шкідників та хвороб. Особливо добре реагують на таке добриво помідори та перець.
Часникове лушпиння захистить від хвороб і смородину з аґрусом. Для цього ранньою весною, коли на кущах почне з’являтися зав’язь, під рослинами потрібно залишити трохи лушпиння.
Хороший і здоровий урожай картоплі – теж не проблема, якщо в лунки при посадці додати лушпиння часнику. Шкідники таку картоплю обходитимуть стороною.
А ще, на основі часникового лушпиння можна готувати підживлення і потім обприскувати рослини. Завдяки такому добриву, наприклад, томати виростають більші та солодкі.
З часникового лушпиння можна приготувати і протигрибковий настій, який добре впоратися зі спорами грибних хвороб. Для цього 100 г лушпиння часнику потрібно проварити у літрі води 30 хвилин.
Після цього настій має охолонути. Після проціджування можна розпочинати обробку листя біля основ рослин.
Стартувала реєстрація на отримання нових виплат для українців.
Кожна домашня рослина не лише прикрашає інтер'єр, але й приносить радість своєму господареві.
Котлети — це класична страва, яка є важливою частиною української кухні. Це ситна, смачна та…
Щоб вибрати ідеальний диван, важливо враховувати безліч факторів – від розмірів та форми до матеріалів…
Українців можуть позбавити небажаних дзвінків. Новий законопроєкт передбачає можливість ідентифікації абонентів, які порушують ваш спокій.…
Вже з 1 грудня 2024 року клієнтів "Ощадбанку" очікують суттєві нововведення. Чи стануть послуги банку…