Понеділок, 4 Березня, 2024
ГоловнаНовиниМагнітні бурі на вівторок, 26 грудня

Магнітні бурі на вівторок, 26 грудня

Этот материал также доступен на русском языке
Чи очікуються цього дня геомагнітні бурі?

У вівторок, 26 грудня, істотних магнітних бур не очікується.

Протягом останніх 24 годин сонячна активність перебувала на помірному рівні. Найбільшою сонячною подією періоду стала подія M2.

Очікується, що у вівторок, 26 грудня, геомагнітне поле буде від спокійного до активного рівня. Сонячна активність, ймовірно, буде низькою з імовірністю спалахів М-класу.

Сонячна активність на 26 грудня:

  • Імовірність малого геомагнітного шторму – 5%
  • Імовірність великого геомагнітного шторму – 1%.
  • Імовірність спалаху на Сонці М-класу – 30%.
  • Імовірність спалаху на Сонці Х-класу – 5%.
  • Кількість сонячних плям – 40.

Фахівці сайту Метеоагент також відзначають спокійний стан магнітосфери Землі – K-INDEX 2, який нарешті змінив магнітні бурі, що затяглися. І хоч сила їхня була невелика, але метеозалежні люди та люди з хронічними захворюваннями відчували на собі їхній вплив. За прогнозами фахівців, найближче незначне обурення магнітосфери очікується за три тижні, 15 січня.

Для того, щоб легше орієнтуватися в графіках, можна взяти за основу робочу класифікацію і самим визначати для себе рівень сонячного шторму та рівень можливого впливу на ваш організм.Нагадаємо, ми публікували прогноз геомагнітних бур на грудень 2023 року: Магнітні бурі у грудні: прогноз на перший місяць зими — як часто нам доведеться зважати на сонячні вихори. Але слід пам’ятати, що Сонце непостійне, тому прогноз його активності може змінитися.

Магнітні бурі можуть негативно впливати на здоров’я людей. Попередження про магнітні бурі допомагають контролювати фактори ризику інфарктів та інсультів у дні, що передують цим типам сонячних явищ.

Нове на сайті

купити ноутбук Львів, ціни в Україні