Понеділок, 4 Березня, 2024
ГоловнаНовиниМагнітні бурі на понеділок, 18 грудня

Магнітні бурі на понеділок, 18 грудня

Этот материал также доступен на русском языке
Що відбувається на Сонці? Чи очікуються цього дня геомагнітні бурі?

У понеділок, 18 грудня, магнітосфера Землі буде у збудженому стані, але при цьому суттєвих магнітних бур не очікується.

Упродовж останніх 24 годин сонячна активність була на низькому рівні. За останню добу на Сонці відбулися дев’ять спалахів класу С, максимальним з яких був спалах класу С8,38. Такі спалахи практично не впливають на Землю.

Очікується, що у понеділок геомагнітне поле буде від спокійного рівня до рівня незначного шторму. Сонячна активність, ймовірно, буде низькою із ймовірністю спалахів класу M.

Сонячна активність на 18 грудня:

  • Вірогідність малого геомагнітного шторму –15%
  • Вірогідність великого геомагнітного шторму – 1%
  • Вірогідність спалаху на Сонці М-класу –25%
  • Вірогідність спалаху на Сонці Х-класу – 5%
  • Кількість сонячних плям – 37.

Фахівці сайту Метеоагент також відзначають збуджений стан магнітосфери Землі – K-INDEX 6, який триває другий день поспіль.

Для того, щоб легше орієнтуватися в графіках, можна взяти за основу робочу класифікацію і самим визначати для себе рівень сонячного шторму та рівень можливого впливу на ваш організм.Нагадаємо, ми публікували прогноз геомагнітних бур на грудень 2023 року: Магнітні бурі у грудні: прогноз на перший місяць зими — як часто нам доведеться зважати на сонячні вихори. Але слід пам’ятати, що Сонце непостійне, тому прогноз його активності може змінитися.

Магнітні бурі можуть негативно впливати на здоров’я людей. Попередження про магнітні бурі допомагають контролювати фактори ризику інфарктів та інсультів у дні, що передують цим типам сонячних явищ.

Нове на сайті

купити ноутбук Львів, ціни в Україні