Вівторок, 5 Березня, 2024
ГоловнаНовиниМагнітні бурі на суботу, 9 грудня

Магнітні бурі на суботу, 9 грудня

Этот материал также доступен на русском языке
Чи очікуються цього дня геомагнітні бурі? 

За даним сайту Метеопрог, у суботу, 9 грудня, суттєвих магнітних бур не очікується.

Сонячна активність на 9 грудня:

  • Вірогідність малого геомагнітного шторму – 1%
  • Вірогідність великого геомагнітного шторму – 1%
  • Вірогідність спалаху на Сонці М-класу – 40%
  • Вірогідність спалаху на Сонці Х-класу – 5%
  • Кількість сонячних плям – 39.

Фахівці сайту Метеоагент також відзначають обурений стан магнітосфери Землі – K-INDEX 6, що відповідає бурі середньої сили G-2.

Для того, щоб легше орієнтуватися в графіках, можна взяти за основу робочу класифікацію і самим визначати для себе рівень сонячного шторму і рівень можливого впливу на ваш організм.

Нагадаємо, ми публікували прогноз геомагнітних бур на грудень 2023 року: Магнітні бурі у грудні: прогноз на перший місяць зими — як часто нам доведеться зважати на сонячні вихори. Але слід пам’ятати, що Сонце непостійне, тому прогноз його активності може змінитися.

Магнітні бурі можуть негативно впливати на здоров’я людей. Попередження про магнітні бурі допомагають контролювати фактори ризику інфарктів та інсультів у дні, що передують цим типам сонячних явищ.

Думки фахівців щодо впливу магнітних бур

Безліч людей впевнені, що під час магнітних бурь погіршується самопочуття та загострюються хронічні захворювання, але доказова наука це заперечує. Наприклад, офіційна позиція Геологічної служби США: магнітні бурі можуть бути небезпечними тільки для пілотів, що літають на великій висоті, та астронавтів у зв’язку з підвищенням рівня радіації під час сонячної активності.

Нове на сайті

купити ноутбук Львів, ціни в Україні