Субота, 9 Грудня, 2023
ГоловнаНовиниМагнітні бурі на понеділок, 13 листопада

Магнітні бурі на понеділок, 13 листопада

Этот материал также доступен на русском языке
Чи очікуються цього дня геомагнітні бурі?

У понеділок, 13 листопада, суттєвих магнітних бур не очікується.

Протягом останніх 24 годин сонячна активність була на помірному рівні. За останню добу на Сонці відбулися сім спалахів класу С та один спалах класу М1,25.

Сонячні спалахи M-класу є середніми з великих спалахів. Спалах М1,25 може викликати невеликий рівень радіоперешкод на денній стороні Землі. Можливий сонячний радіаційний шторм.

Очікується, що у понеділок геомагнітне поле буде від спокійного до активного рівня. Сонячна активність, ймовірно, буде низькою із ймовірністю спалаху М-класу.

Сонячна активність на 13 листопада:

  • Вірогідність малого геомагнітного шторму – 15%
  • Вірогідність великого геомагнітного шторму – 1%
  • Вірогідність спалаху на Сонці М-класу – 30%
  • Вірогідність спалаху на Сонці Х-класу – 5%
  • Кількість сонячних плям – 35.

Фахівці сайту Метеоагент також відзначають лише невеликий збуджений стан магнітосфери Землі – K-INDEX 4. Очікується, що в наступні дні збережеться спокійний стан магнітосфери.

Для того, щоб легше орієнтуватися в графіках, можна взяти за основу робочу класифікацію і самим визначати для себе рівень сонячного шторму і рівень можливого впливу на ваш організм.

Магнітні бурі можуть негативно впливати на здоров’я людей. Попередження про магнітні бурі допомагають контролювати фактори ризику інфарктів та інсультів у дні, що передують цим типам сонячних явищ.

Нагадаємо, ми публікували прогноз геомагнітних бур на листопад 2023 року. Однак слід пам’ятати, що Сонце непостійне, тому прогноз його активності може змінитися.

Нове на сайті

купити ноутбук Львів, ціни в Україні