25-26 вересня – у ці дні краще відмовитися від посівів овочевих культур, невдалими будуть поливи та підживлення. Але можна збирати врожай він довго зберігатиметься і збереже смакові якості. Можна викопувати цибулини на зберігання, пересаджувати розсаду в ґрунт, перекопувати та готувати до зими ділянку.
27-28 вересня – у ці дні краще не застосовувати хімічні препарати для захисту рослин від хвороб та шкідників, а також не проводити підживлення. Але це гарний час для посіву овочів у теплиці, а також для збирання врожаю буряків, моркви, гарбуза, кабачків. Можна садити озимі культури та посіяти зелень для вирощування на підвіконні. Посадки плодових і декоративних рослин будуть вдалими.
29 вересня – повний місяць. Посівний календар не рекомендує працювати із рослинами.
30 вересня – краще не обрізати коріння та гілки рослин (рани довго гояться), а також не варто сіяти та пересаджувати більшість культур. Можна перекопати ділянку, видалити бур’ян, внести добрива на зиму, зібрати залишки врожаю.
1 жовтня – у цей день можна зайнятися посадкою коренеплодів та бобових рослин, а от рослини, що дають надземні плоди, краще не чіпати. Тобто не займатися їх посадкою чи збиранням урожаю.
Стартувала реєстрація на отримання нових виплат для українців.
Кожна домашня рослина не лише прикрашає інтер'єр, але й приносить радість своєму господареві.
Котлети — це класична страва, яка є важливою частиною української кухні. Це ситна, смачна та…
Щоб вибрати ідеальний диван, важливо враховувати безліч факторів – від розмірів та форми до матеріалів…
Українців можуть позбавити небажаних дзвінків. Новий законопроєкт передбачає можливість ідентифікації абонентів, які порушують ваш спокій.…
Вже з 1 грудня 2024 року клієнтів "Ощадбанку" очікують суттєві нововведення. Чи стануть послуги банку…