18 вересня можна зайнятися посівом зелені, озимих культур, первоцвітів та однорічних квітів, троянд. Також будуть вдалими посів цілющих рослин та прянощів, посадка плодових дерев та ягідних чагарників. Поливи та підживлення потрібно проводити помірні.
19-20 вересня – сприятливі дні для посіву пасльонових та гарбузових овочів, а також для збирання врожаю для тривалого зберігання. Можна удобрювати та обробляти ділянку будь-якими засобами від шкідників та бур’янів. Хороші дні для посіву троянд, шипшини, аґрусу, обліпихи та будь-яких рослин з колючками та шипами. А от від викопування картоплі в ці дні краще відмовитись. Також відкладіть обрізання гілок плодових дерев.
21-22 вересня – можна зайнятися збиранням картоплі та інших овочів на зберігання. Хороший день для посадки весняних квітів, клематисів, полуниці. А ось від щеплень та поливу рослин краще відмовитися.
23-24 вересня – чудовий час для посадки озимої цибулі та часнику, петрушки, сидератів, плодових дерев, волоського горіха, полуниці, базиліка, руколи. Благополучним буде й збирання врожаю на насіння та для зберігання. Хороші дні для посадки будь-яких ягідних культур.
Використання перев'язувальних матеріалів, бинтів та ранозагоювальних засобів є важливою частиною медичної практики та першої допомоги.…
Деякі українці, які постраждали через війну, можуть розраховувати на певні пільги від держави.
Пенсіонери мають низку обов’язків перед Пенсійним фондом України. Невчасне інформування про зміни у вашому житті…
На місці події працюють екстрені служби, які надають всю необхідну допомогу постраждалим. Також тривають аварійно-рятувальні…
Розмір допомоги сягає 5000 гривень на кожного члена родини.
У цей день відзначають 27 щорічних свят, з деякими з них ми хотіли б вас…