Гикавка – це мимовільний та різкий спазм діафрагми та органів дихання – найчастіше виникає несподівано і дуже не вчасно, а перевіреного способу впоратися з нею досі не вигадали. Найчастіше проходить сама собою через нетривалий відрізок часу.
Якщо при гикавці з’являється печія, кисла відрижка і нудота, то може йтися про гастроезофагеальну рефлюксну хворобу, при якій шлунковий вміст постійно викидається в стравохід.
Причиною появи гикавки може бути стрес. Спробуйте практики розслаблення, медитації, а також фізичні вправи – можливо, вони допоможуть впоратися не лише зі стресом, а й із гикавкою.
Приступами гикавки, які не проходять протягом 48 годин, можуть супроводжуватися рак мозку, шлунка чи лімфатичних вузлів.
Якщо гикавка не проходить протягом такого тривалого проміжку часу, це вказує на те, що в організмі відбуваються якісь серйозні та небажані процеси.
Про це захворювання також може попереджати гикавка. Якщо гикавка супроводжується ознобом, лихоманкою, задишкою та болем у грудях, можливо, у вас ця небезпечна легенева інфекція і вам слід якнайшвидше звернутися до лікаря.
Кожен десятий випадок інсульту у жінок може супроводжуватися гикавкою та нетиповим почуттям болю у грудях.
Інші важливі симптоми жіночого інсульту, які обов’язково потрібно знати – це нудота, розгубленість і почуття слабкості. Якщо ви відзначили у себе ці симптоми, якнайшвидше викликайте лікаря.
Джерело: glamour
Українців можуть позбавити небажаних дзвінків. Новий законопроєкт передбачає можливість ідентифікації абонентів, які порушують ваш спокій.…
Вже з 1 грудня 2024 року клієнтів "Ощадбанку" очікують суттєві нововведення. Чи стануть послуги банку…
Фінансовий ліміт на один подарунок становить 1500 грн. Фото листів будуть публікуватися на сторінці фонду…
Використання перев'язувальних матеріалів, бинтів та ранозагоювальних засобів є важливою частиною медичної практики та першої допомоги.…
Деякі українці, які постраждали через війну, можуть розраховувати на певні пільги від держави.
Пенсіонери мають низку обов’язків перед Пенсійним фондом України. Невчасне інформування про зміни у вашому житті…