Середа, 4 Жовтня, 2023
ГоловнаКомуналкаДля частини споживачів "Нафтогазу" змінилися способи передачі показань лічильника

Для частини споживачів “Нафтогазу” змінилися способи передачі показань лічильника

Этот материал также доступен на русском языке
З 15 серпня до «Нафтогазу» приєдналися три нові облгази, тому українців цікавить питання, чи не зміниться особовий рахунок під час переходу до газопостачальної компанії.

Так, до прес-служби «Нафтогазу» звернулася українка із запитанням: «Чи зміниться особистий рахунок через приєднання до «Нафтогазу»?

У компанії відповіли, що номер особового рахунку за розподіл газу клієнтів АТ «Івано-Франківськгаз», АТ «Хмельницькгаз», АТ «Миколаївгаз», АТ «Київоблгаз», АТ «Житомиргаз», АТ “Львівгаз”, АТ “Сумигаз”, АТ “Вінницягаз” та АТ “Дніпропетровськгаз”, тариф на розподіл газу, банківські реквізити для оплати залишаються незмінними.

Також оплату за послуги розподілу газу необхідно провадити до 20 числа поточного місяця. Переплата перед АТ “Київоблгаз”, АТ “Житомиргаз” та АТ “Львівгаз”, АТ “Сумигаз”, АТ “Вінницягаз” та АТ “Дніпропетровськгаз” зберігається та може бути використана як оплата майбутніх періодів.

Змінюються лише методи передачі показань лічильників. Нагадаємо, передавати їх можна з 28 по 5 число кожного місяця:

– в особистому кабінеті на сайті gas.ua

– у чат-боті GASUA у вайбер, телеграм та месенджер Фейсбук

– за допомогою голосового меню зателефонуйте до контакт-центру за номерами нашої гарячої лінії та виберіть кнопку 2. Телефони: 066-300-2-888 (Vodafone), 098-300-2-888 (Kyivstar), 093-300-2- 888 (Lifecell).

За допомогою SMS-повідомлення на номер 4647.

У той же час, при приєднанні до Нафтогазу ЕІС-коду клієнта, який зазначається у заяві – приєднанні, надається дев’ятизначний номер особового рахунку.

Нове на сайті