Як повідомляють novyny.live, документ розглянув парламентський Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів і рекомендував народним депутатам прийняти його за основу.
Раніше ми розповідали, як не втратити частину пенсії під час призначення.
У проекті закону пропонується при розрахунку пенсії враховувати для розміру виплат Єдиний соціальний внесок, сплачений в Україні, та стаж роботи за кордоном. Це нововведення стосуватиметься всіх громадян, які в час вимушеної імміграції змогли знайти роботу, і охопить близько одного мільйона майбутніх пенсіонерів.
Але у вислугу років не будуть зараховувати періоди військової служби, починаючи з 19 лютого 2014 р. у силовому блоці, на посадах державної служби, в органах місцевого самоврядування, а також інших держорганах російської федерації.
Також у проекті пропонується вирішити ситуацію із зарахуванням стажу роботи для українців у Криму. Адже громадянам, які прибули з непідконтрольної Україні території, потрібно було би подавати довідку з Пенсійного фонду рф про неотримання російської пенсії, однак такі довідки не видаються.
В одному з положень законопроекту надається можливість звертатися за призначенням пенсії українцям, які тимчасово перебувають за межами країни і не здатні фізично, зокрема через війну, з’явитися до органів Пенсійного фонду. Це можна буде зробити за допомогою консульських установ.
Розповідаємо у яких випадках за спиляне дерево доведеться заплатити штраф і чи можна уникнути покарання.
2 квітня в Україні відзначають Всесвітній день поширення інформації пpо проблему аутизму, Міжнародний день дитячої…
Певні гривневі банкноти можуть не прийняти в магазині, а деякі - навіть у банках. Які…
Паски з такого тіста виходять неймовірно повітряними, ароматними та смачними.
Сучасні технології допомагають значно спростити догляд за рослинами та садовою ділянкою.
Інжир - це екзотична рослина, яка вже встигла прописатися на ділянках багатьох українців, проте у…