Ця процедура здається справжнім блюзнірством, але так чинили ще наші предки. Цвяхи забивали тільки в яблуню, яка не плодоносила протягом щонайменше трьох років, тобто це було своєрідним поверненням плодового дерева до життя.
Раніше ми розповідали, чим обробити яблуні, щоб збирати урожай відрами.
Забивати цвяхи потрібно на глибину 2-3 см під кутом приблизно 45 градусів. Перший на висоті близько 70 см від ґрунту, а наступні два на висоті 30 см один від одного. Усього знадобиться три іржаві цвяхи.
Вбивання цвяхів потрібно здійснювати або рано навесні, коли дерево ще може зібрати всі свої сили і пустити їх в утворення плодів, або пізно восени, практично перед заморозками, щоб отримати результат на наступний рік.
Перед застосуванням цвяхи треба продезінфікувати і вбивати тільки в доросле і здорове дерево. Крім цього, відразу ж після цього важливо підгодувати дерево, яке зазнало такого стресу.
На думку досвідчених дачників, іржаві цвяхи насичують дерево залізом та провокують його до плодоношення. Хоча можна зробити набагато простіше – підгодувати дерево препаратами, які містять залізо і не травмувати стовбур.
Стартувала реєстрація на отримання нових виплат для українців.
Кожна домашня рослина не лише прикрашає інтер'єр, але й приносить радість своєму господареві.
Котлети — це класична страва, яка є важливою частиною української кухні. Це ситна, смачна та…
Щоб вибрати ідеальний диван, важливо враховувати безліч факторів – від розмірів та форми до матеріалів…
Українців можуть позбавити небажаних дзвінків. Новий законопроєкт передбачає можливість ідентифікації абонентів, які порушують ваш спокій.…
Вже з 1 грудня 2024 року клієнтів "Ощадбанку" очікують суттєві нововведення. Чи стануть послуги банку…