Міністерка соціальної політики Оксана Жолнович повідомила, що середні внески на накопичувальне пенсійне забезпечення мають бути не менше ніж 7-10% від зарплати для забезпечення гідної пенсії.
Наразі відомо, що на першому етапі впровадження накопичувального рівня пенсійної системи внески становитимуть до 3% – їх сплачуватиме роботодавець та співфінансуватиме держава. Однак цього недостатньо для забезпечення гідної пенсії.
Тому і сам працівник має долучатися до цієї системи та самостійно збільшувати такі внески.
«Середній внесок, який би покривав усі необхідні витрати, та зберігав кошти в їхньому еквіваленті для людини — це не менше 7–10 % сплати.
Сьогодні ми плануємо до 3%. Це трохи замало. Очевидно, що сам працівник повинен своїми коштами долучатися, щоб його внесок був оптимальним і потім із цього можна було отримати вигоду», — наголосила чиновниця.
Нагадаємо, раніше ми розповідали, що у Мінсоцполітики повідомили, скільки мають отримувати українці після підвищення пенсії.
Джерело: social
Фінансовий ліміт на один подарунок становить 1500 грн. Фото листів будуть публікуватися на сторінці фонду…
Використання перев'язувальних матеріалів, бинтів та ранозагоювальних засобів є важливою частиною медичної практики та першої допомоги.…
Деякі українці, які постраждали через війну, можуть розраховувати на певні пільги від держави.
Пенсіонери мають низку обов’язків перед Пенсійним фондом України. Невчасне інформування про зміни у вашому житті…
На місці події працюють екстрені служби, які надають всю необхідну допомогу постраждалим. Також тривають аварійно-рятувальні…
Розмір допомоги сягає 5000 гривень на кожного члена родини.