Вівторок, 21 Березня, 2023
ГоловнаНовиниМагнітні бурі в Україні на середу, 15 лютого

Магнітні бурі в Україні на середу, 15 лютого

Этот материал также доступен на русском языке
Чи очікуються цього дня геомагнітні бурі?

У середу, 15 лютого, магнітосфера Землі буде у збудженому стані, але при цьому суттєвих магнітних бур не очікується.

Протягом останніх 24 годин сонячна активність була на помірному рівні. За останню добу на Сонці відбулися сім спалахів класу С і один спалах класу М, максимальним з яких був спалах класу М1,82.

Сонячні спалахи M-класу є середніми з великих спалахів. Спалах М1,82 може викликати невеликий рівень радіоперешкод на денній стороні Землі. Можливий сонячний радіаційний шторм.

Очікується, що у середу геомагнітне поле буде від спокійного до активного рівня. Сонячна активність, ймовірно, буде помірною з невеликою ймовірністю спалаху класу X.

Сонячна активність на 15 лютого:

Імовірність малого геомагнітного шторму – 15%
Імовірність великого геомагнітного шторму – 1%
Імовірність спалаху на Сонці М-класу – 55%
Імовірність спалаху на Сонці Х-класу – 10%
Кількість сонячних плям – 58.

Магнітні бурі можуть негативно впливати на здоров’я людей. Попередження про магнітні бурі допомагають контролювати фактори ризику інфарктів та інсультів у дні, що передують цим типам сонячних явищ.

Проведення експериментів

Людям часто погано при магнітних бурях, але багато медиків все ж таки не стали б завжди списувати обурення на це явище. За їхніми словами, найімовірнішим є фактор самонавіювання, а не впливу спалахів на сонце.

Такі висновки зроблено не так, і підкріплені доказами.

Було проведено досвід, під час якого групі людей спочатку повідомили, що найближчим часом на землю обрушаться сильні магнітні бурі. Практично всі учасники експерименту в дату скаржилися на погане самопочуття. Через час цим же людям нічого не повідомлялося про магнітну буру, що насувається, і в цьому випадку далеко не всі піддослідні відчували проблеми зі здоров’ям.

Нове на сайті