Субота, 10 Червня, 2023
ГоловнаНовиниПенсійний фонд припинив нарахування пенсій на банківський рахунок - як отримати гроші

Пенсійний фонд припинив нарахування пенсій на банківський рахунок – як отримати гроші

Этот материал также доступен на русском языке
Пенсійний фонд може припинити виплату пенсії на картку і для цього є різні причини, але що робити, якщо пенсіонер не може самостійно відвідати ПФУ.

«Мамі 89 років, вона не ходить, перестали приходити пенсійні виплати на картку ПриватБанку. У банку кажуть, що гроші не переказав Пенсійний фонд, але боюся, що поїздку до ПФУ мама просто не подужає. Чи можна оформити нотаріальну довіреність на мене для отримання грошей?» – запитала українка.

У Пенсійному фонді відповіли, що органи ПФУ припиняють нарахування пенсії на банківський рахунок у тому випадку, якщо, зокрема, банківська картка виходила понад рік тому за довіреністю. У такому разі після повідомлення банку нараховують пенсію на поштове відділення.

Як варіант, можна від мами до Пенсійного фонду надати заяву про організацію виїзного прийому за місцем проживання та надання заяви або про перерахування пенсії на банківську установу, або про те, щоб працівники Укрпошти доставляли пенсію додому.

Більш детальну консультацію з цього питання вам можуть надати у контакт-центрі ПФУ за телефонами: 0 800 503 753 (безкоштовно), 044-281-08-70, 044-281-08-71 (згідно з тарифами вашого оператора мобільного зв’язку).

Графік роботи: з понеділка до п’ятниці з 8:00 до 20:00, у суботу – з 8:00 до 14:00.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, кому додадуть до пенсії 25% від прожиткового мінімуму.

Нове на сайті