23 січня святкують День почерку (або День ручного листа). Мета цього цікавого та унікального свята – підкреслити, наскільки рукописний лист все ще важливий навіть у наш цифровий час, а також дослідити характер почерку та його чистоту.
Коли людина бере в руку ручку, її тіло синхронізується з розумом, а думки течуть у такт написання слова. Ще однією незаперечною перевагою рукописного листа є те, що ваші думки та ідеї залишаються на фізичному носії (аркуші паперу). А голосові або навіть текстові повідомлення на приладах згодом досить важко знайти. А ще почерк людини може багато розповісти про її характер і навіть смаки.
Найкращий почерк у світі виявили у 14-річної школярки з Непалу. Мало хто знає, але найкоротший лист написав Віктор Гюго. Він відправив його своєму видавцеві, поставивши на аркуші паперу лише один знак питання. У відповідь він отримав знак оклику, що означало: його рукопис прийняли.
А першою українською рукописною книгою стало Пересопницьке Євангеліє, створене 1561 року. Його переписом займався ігумен Григорій із помічником Михайлом. Євангеліє переписали настільки чисто та красиво, що навіть зараз воно вважається справжнім твором каліграфії.
Піжама – домашній одяг для сну та відпочинку, який характеризується комфортом носіння та м'якістю тканини.…
Після переходу на новоюліанський календар дата Дня святого Миколая змінилася. Православна церква України з минулого…
Чи буде в суботу тепло, чи готуватись до дощів і снігу? Що кажуть синоптики.
Чи буде геомагнітна активність підвищена цього вікенду? Які прогнози роблять експерти?
Подбайте, щоб виноград легко переніс зиму і порадував вас хорошим урожаєм наступного року.
Дуже смачний десерт за рекордно короткий час – ви будете у захваті від цього рецепту.