Середа, 8 Лютого, 2023
ГоловнаНовиниЖитлова субсидія: ще одна категорія громадян може претендувати на пільги на оплату...

Житлова субсидія: ще одна категорія громадян може претендувати на пільги на оплату комуналки

Этот материал также доступен на русском языке
Субсидія на оплату комуналки – це хороша підмога для тих, хто отримує невеликі пенсії та такі самі зарплати. Але одержати її можуть не всі українці. У Пенсійному фонді пояснили, хто має право на призначення субсидії на понаднормову площу житла.

Про це повідомила прес-служба ПФУ.

Так, категорії громадян, яким житлова субсидія може призначатися на понаднормову площу житла, визначає законодавство. До них належать непрацездатні непрацюючі особи, які проживають самі.

Зокрема:

  • пенсіонери, які отримують пенсію за віком, у зв’язку з втратою годувальника або за інвалідністю, а також пенсіонери, що досягли пенсії і отримують пенсію за вислугою років;
  • громадяни, які отримують державну соціальну допомогу особи, яка не має права на пенсію, та особи з інвалідністю;
  • люди, які отримують державну соціальну допомогу особи з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю;
  • громадяни, які отримують тимчасову державну соціальну допомогу непрацюючим, які досягли загального пенсійного віку, але не отримали права на пенсійну виплату;
  • особи, які не досягли повноліття.

Для того, щоб скористатися правом призначення субсидії на понаднормову площу житла, потрібно вказати свою належність до однієї з певних пільгових категорій у декларації.

“Підстава: постанова Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 №848 “Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива”, – йдеться у повідомленні.

Нове на сайті