У вересні 2015 року Генеральна Асамблея ООН ухвалила проголосити 9 грудня Міжнародним днем пам’яті жертв злочину геноциду, вшанування їхньої гідності та попередження цього злочину. Цю дату було обрано у зв’язку з тим, що цього дня 1948 року було прийнято Конвенцію про попередження злочину геноциду та покарання за нього. Мета цього Дня — підвищувати популярність Конвенції про попередження злочину геноциду та покарання за нього та її роль у боротьбі з геноцидом та попередження цього злочину, як воно визначено в Конвенції, і щоб поминати людей, які стали його жертвою, та шанувати їхню пам’ять. Приймаючи цю резолюцію без голосування, всі 193 держави-члени тим самим підтверджують, що кожна окрема держава є відповідальною за захист свого населення від геноциду, що така відповідальність передбачає попередження цього злочину, у тому числі підбурювання до нього.
За рішенням Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй 9 грудня відзначається Міжнародний день боротьби з корупцією. Під егідою ООН у багатьох країнах світу відбуваються демонстрації, зустрічі та семінари, присвячені цьому Дню.
Сучасні технології допомагають значно спростити догляд за рослинами та садовою ділянкою.
Інжир - це екзотична рослина, яка вже встигла прописатися на ділянках багатьох українців, проте у…
Багато хто любить чайний гриб. Напій з чайного гриба насправді є чайним квасом.
Якщо вас почали турбувати важкість, свербіж та печіння в ділянці заднього проходу, позбавтеся недоречної сором'язливості…
З 4 квітня українців, які працюють, чекають важливі зміни. Тепер лікарняні будуть виплачувати по-новому.
Перевірити стаж роботи можна на сайті ПФУ. Як це зробити, щоб не помилитися, розповідаємо покроково.