Відповідний законопроект № 7649 парламент прийняв у першому читанні.
«Договір про добровільну сплату страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування можна буде укласти в електронній формі через портал «Дія», використовуючи мобільний додаток «Дія» або веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України. До того ж особа має право самостійно визначити розмір страхових внесків, періодичність та строки їх сплати», – розповіла ініціатор законопроекту, народний депутат від «Слуги Народу» Леся Забуранна.
Також юридична чи фізична особа зможе внести персоналізований благодійний внесок (адресований певному їм пенсіонеру).
70% такого внеску направляється для виплати цьому пенсіонеру обраним ним способом, передбаченим законом для виплати пенсій, а 30% — до солідарної системи ПФУ.
Як зазначають автори законодавчої ініціативи, у 2021 році договори про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування уклали 6 800 осіб (сплачено 106,3 млн грн), у 2022 році — 4 081 осіб (сплачено).
Нагадаємо, раніше ми розповідали, як довести наявність. страхового стажу без трудової книжки.
Використання перев'язувальних матеріалів, бинтів та ранозагоювальних засобів є важливою частиною медичної практики та першої допомоги.…
Деякі українці, які постраждали через війну, можуть розраховувати на певні пільги від держави.
Пенсіонери мають низку обов’язків перед Пенсійним фондом України. Невчасне інформування про зміни у вашому житті…
На місці події працюють екстрені служби, які надають всю необхідну допомогу постраждалим. Також тривають аварійно-рятувальні…
Розмір допомоги сягає 5000 гривень на кожного члена родини.
У цей день відзначають 27 щорічних свят, з деякими з них ми хотіли б вас…