У Другій світовій війні взяли участь 80% людства, бойові дії велися у 2/3 існуючих на той час держав.
Війна почалася 1 вересня 1939 року з вторгнення військ нацистської Німеччини до Польщі, а завершилася 2 вересня 1945 року з беззастережною капітуляцією Японії. Під час війни було здійснено найбільші в історії злочини проти людства (зокрема Голокост), а також вперше і востаннє використано в бою атомну зброю.
2 вересня в Україні святкують День нотаріату. Професійне свято нотаріусів встановлено указом президента Віктора Ющенка у 2010 році на підтримку ініціативи Міністерства юстиції та Української нотаріальної палати.
Нотаріальна діяльність відіграє важливу роль у розвитку правової держави, сприянні громадянам, підприємствам, установам та організаціям у здійсненні їх прав та захисті законних інтересів.
Нотаріат в Україні – це система органів та посадових осіб, на які покладено обов’язок засвідчувати права, а також факти, що мають юридичне значення. Здійснення нотаріальних дій покладено на нотаріусів, які працюють у державних нотаріальних конторах, державних нотаріальних архівах (державні нотаріуси) та приватних нотаріусів.
Нагадаємо, раніше ми розповідали, які свята відзначають 29 серпня.
Вже з 1 грудня 2024 року клієнтів "Ощадбанку" очікують суттєві нововведення. Чи стануть послуги банку…
Фінансовий ліміт на один подарунок становить 1500 грн. Фото листів будуть публікуватися на сторінці фонду…
Використання перев'язувальних матеріалів, бинтів та ранозагоювальних засобів є важливою частиною медичної практики та першої допомоги.…
Деякі українці, які постраждали через війну, можуть розраховувати на певні пільги від держави.
Пенсіонери мають низку обов’язків перед Пенсійним фондом України. Невчасне інформування про зміни у вашому житті…
На місці події працюють екстрені служби, які надають всю необхідну допомогу постраждалим. Також тривають аварійно-рятувальні…