Середа, 17 Серпня, 2022
ГоловнаНовини164-та доба війни: у Генштабі ЗСУ назвали напрямки, де йдуть запеклі бої

164-та доба війни: у Генштабі ЗСУ назвали напрямки, де йдуть запеклі бої

Этот материал также доступен на русском языке
Почалася сто шістдесят четверта доба героїчного протистояння Української нації російському військовому вторгненню. Російські окупанти продовжують завдавати авіаційних та ракетних ударів по військових та цивільних об'єктах на території України.

На Волинському, Поліському та Сіверському напрямках без особливих змін. Ворог здійснив артилерійські обстріли у районах населених пунктів Гай та Михальчина Слобода Чернігівської області, а також Нова Гута Сумської області.

На Слобожанському напрямі противник вів бойові дії з метою утримання зайнятих рубежів та недопущення настання українських підрозділів. Проводив дистанційне мінування місцевості.

На Харківському напрямку обстріляв зі ствольної та реактивної артилерії райони Прудянки, Слатино, Розплідника, Петрівки, Коробочкіного, Мосьпанова та Замулівки. Завдав авіаційних ударів біля Верхнього Салтова та Леб’яжого. Вів повітряну розвідку БпЛА в районах населених пунктів Лісове, Розплідник, Рясне, Протопопівка, Пришиб та Норцівка.

На Слов’янському напрямі противник зазнав вогняної поразки з артилерії різних типів неподалік Мазанівки, Краснопілля, Сулігівки, Карнаухівки та Вернопілля.

На Донецькому напрямі ворог веде наступальну операцію, основні зусилля зосереджує на Бахмутському та Авдіївському напрямках. Застосовує штурмову та армійську авіацію.

На Краматорському напрямку зафіксовано обстріл біля Спірного та Івано-Даріївки.

На Бахмутському напрямку ворог із танків, ствольної та реактивної артилерії обстрілював райони населених пунктів Бахмутське, Торецьк, Білогорівка, Краснополівка, Північне та Вершина. Наніс авіаудари поблизу Зайцева, Соледара, Бахмута та Берестового. Вів наступальні бої у напрямках Яківля – Вершина та Кодема – Зайцево, успіху не мав, відійшов. Веде наступ до Бахмута, тривають бойові дії.

На Авдіївському напрямі супротивник здійснював обстріл зі ствольної та реактивної артилерії недалеко від Нью-Йорка, Первомайського, Водяного та Опитувального. Завдав авіаційних ударів біля Новоградського, Павлівки та Пречистівки. Вів наступ у напрямку Лозово – Невельське, успіху не мав, відійшов. Проводив перегрупування.

У Новопавлівському та Запорізькому напрямках зафіксовано ворожі обстріли зі ствольної, реактивної артилерії та танків у районах населених пунктів Вугледар, Павлівка, Шевченка, Новоданилівка, Вільне Поле, Бурлацьке, Зелене Поле, Зелений Гай, Червоне, . Завдали авіаційні удари поблизу Мар’їнки, Малих Щербаків, Новоандріївки, Новосілки та Темування. Ворог вів повітряну розвідку БпЛА біля Красногорівки, Новосілки та Таврійського.

На Південнобузькому напрямку противник веде оборонну операцію. Основні зусилля зосереджуються на утриманні зайнятих районів та завданні максимальних втрат підрозділам Сил оборони. Ворог здійснював обстріли з танків та різних типів артилерії в районах населених пунктів Лимани, Прибузьке, Таврійське, Промінь, Мирне, Партизанське, Благодатне, Широке, Кисельівка, Квітневе, Кавказ, Біла Криниця, Білогірка, Добрянка, Осокорівка та Миколаїв. Завдав авіаційних ударів у районі Андріївки, а також балки Хуторської та урочища Плотницького. Розвідувальні дії ворожих БПЛА зафіксовані неподалік Білої Криниці, Нижніх Сірогозів, Лозового та Андріївки.

В акваторії Чорного моря корабельне угруповання супротивника продовжує виконувати певні завдання. Зберігається загроза ракетних ударів на всій території України. У готовності до застосування високоточної зброї знаходяться чотири носії крилатих ракет морського базування.

Нове на сайті