Середа, 27 Вересня, 2023
ГоловнаНовини162-а доба війни: у Білорусі відзначено проведення перевірки бойової готовності

162-а доба війни: у Білорусі відзначено проведення перевірки бойової готовності

Этот материал также доступен на русском языке
Почалася сто шістдесят друга доба героїчного протистояння Української нації російському військовому вторгненню.

На Волинському та Поліському напрямках підрозділи збройних сил республіки Білорусь виконують завдання щодо посилення охорони ділянки білорусько-українського кордону у Брестській та Гомельській областях. У частинах сил спеціальних операцій збройних сил республіки у Білорусі відзначено проведення перевірки бойової готовності.

На Сіверському напрямку ворог обстріляв зі ствольної артилерії райони Медведівки Чернігівської області та Краснопілля та Миропілля Сумської області.

На Харківському напрямку противник зазнав вогняної поразки з танків, ствольної та реактивної артилерії в районах населених пунктів Харків, Леб’яже, Борщова, Дементіївка, Коробочкіно, Великі Проходи, Російські Тишки, Старий Салтов, Прудянка, Розплідник, Цупов. Здійснив спробу наступу у напрямку Байрак – Гусарівка, бойові дії продовжуються.

На Слов’янському напрямі зафіксовано обстріли неподалік Богородичного, Дібрівного, Мазанівки, Карнаухівки, Чепіля та Гусарівки. Окупанти намагалися просунутися у напрямку Довгенького – Богородичного. Отримали відсіч і відійшли.

На Краматорському напрямку ворог скоїв обстріл біля Сіверська, Миколаївки, Стародубівки, Спірного, Кривої Луки, Верхньокам’янського, Григорівки, Серебрянки, Райгородка та Калеников. Завдав авіаційний удар неподалік Спірного. Вів наступальний бій у напрямі Яремівка – Долина, успіху не мав, відійшов.

На Бахмутському напрямку противник задіяв ствольну та реактивну артилерію в районах населених пунктів Яківлівка, Травневе, Кодема, Покровське, Роздолівка, Курдюмівка, Зайцеве, Бахмут та Соледар. Наніс авіаудари поблизу Яківлівки, Соледара та Кодеми. Окупанти намагалися покращити тактичне становище на напрямках Стряпівка – Соледар, Доломітне – Травневе, Відродження – Вершина, Покровське – Бахмут, Василівка – Яківка, Семигір’я – Вершина. У всіх зазначених напрямках ворог успіху не мав і відійшов. Веде наступальні дії у напрямку Новолуганська – Кодема, бойові дії продовжуються.

На Авдіївському напрямку противник обстріляв райони Пісків, Пречистівки, Шевченка, Володимирівки, Невельського, Нетайлового та Красногорівки. Вів штурмові дії у напрямках Лозово – Піски та Веселе – Піски, успіху не мав, відійшов.

На Новопавлівському та Запорізькому напрямках зафіксовано обстріли з артилерії та танків біля Залізничного, Варварівки, Мар’їнки, Гуляйполя, Новосілки, Гуляйпільського та Темування. Ворог завдав авіаудару недалеко від Новополя. Тривають бойові дії у напрямі Олександрівка – Мар’їнка.

На Південнобузькому напрямку противник здійснював обстріл з танків, ствольної та реактивної артилерії в районах Миколаєва, Прибузького та ще 25 населених пунктів. Ворог продовжує ведення повітряної розвідки БПЛА. В акваторії Чорного та Азовського морів у готовності до застосування високоточної зброї знаходяться два носії крилатих ракет морського базування. Російські окупанти зазнають втрат, деморалізовані та вишукують будь-яку можливість отримати легке поранення. Щоб потрапити назад, на територію Росії вдаються до різноманітних симуляцій поганого здоров’я. Наша винищувальна авіація продовжує патрулювання повітряного простору України, а ударна – небезуспішно надає вогневу підтримку підрозділам у певних операційних районах.

Нове на сайті