Четвер, 11 Серпня, 2022
ГоловнаНовини160-та доба війни: у Генштабі розповіли, на яких напрямках йдуть важкі бої

160-та доба війни: у Генштабі розповіли, на яких напрямках йдуть важкі бої

Этот материал также доступен на русском языке
Почалася сто шістдесята доба героїчного протистояння Української нації російському військовому вторгненню.

На Волинському та Поліському напрямках положення та склад підрозділів збройних сил республіки Білорусь залишаються без істотних змін. Зберігається загроза ракетних та авіаційних ударів із території цієї країни.

На Сіверському напрямку противник обстріляв район села Михальчина Слобода Чернігівської області. Ворог періодично здійснює повітряну розвідку позицій сил оборони у прикордонних районах Чернігівської та Сумської областей.

На Харківському напрямку ворог обстрілював із ствольної та реактивної артилерії райони Харкова, Чугуєва, Протопопопівки, Гусарівки, Черкаських Тишків, Петрівки та Ртищівки. Завдав авіаудару у Верхнього Салтова. Висунув окремі підрозділи в районах населених пунктів Байрак та Дементіївка, після вогневої поразки відійшов.

На Слов’янському напрямі зафіксовано обстріли неподалік Курульки, Грушувахи, Чепіля, Карнаухівки, Долини та Барвінкового та авіаційний удар біля Дібрівного.

На Донецькому напрямі зусилля противника зосереджені на веденні наступу на Бахмутському та Авдіївському напрямках.

На Краматорському напрямку ворог обстріляв із танків та артилерії райони Серебрянки, Сіверська, Дзвінківки та Донецького. Наніс авіаудари біля Серебрянки. Вів штурмові дії неподалік Івано-Даріївки, успіху не мав, відійшов.

На Бахмутському напрямі противник здійснював обстріл військової та цивільної інфраструктури в районах населених пунктів Яківлівка, Соледар, Бахмут, Кодема, Семигір’я, Майське та Зайцеве. Наніс авіаудари біля Соледару, Яківлі, Семигір’я, Покровського та Білогорівки. Українські воїни відобразили штурмові дії в районах Яківлівки, Вершини, Кодеми та Травневого. У районах населених пунктів Бахмут та Зайцеве продовжуються бойові дії.

На Авдіївському напрямку фіксувалися обстріли неподалік Авдіївки, Нетайлового та Нью-Йорка. Ворог задіяв авіацію біля Новобахмутівки, Авдіївки та Красногорівки. Вів штурмові дії у районі Авдіївки, успіху не мав, відійшов. Тривають бої поблизу Пісків.

На Новопавлівському та Запорізькому напрямку ворог скоїв обстріли в районах населених пунктів Мар’їнка, Костянтинівка, Новосілка, Павлівка, Чарівне та Мала Токмачка. Намагався висунути розвідувальну групу біля Новополя. Вона виявлена, завдано вогневої поразки та знешкоджено.

На Південнобузькому напрямі основні зусилля противник зосереджує на недопущенні просування наших військ. Здійснював систематичні обстріли в районах населених пунктів Миколаїв, Трудолюбівка, Токареве, Тополине, Княжівка, Осокорівка, Апостолове, Іванівка, Посад-Покровське, Новогригорівка, Кобзарці, Широке та Андріївка. Вів штурмові дії у районі Трудолюбівки, успіху не мав, відійшов.

Вороже корабельне угруповання в акваторіях Чорного та Азовського морів зусилля зосереджує на розвідці, блокуванні цивільного судноплавства у північно-західній частині Чорного моря та поразці об’єктів у глибині території України.

Нове на сайті