Четвер, 11 Серпня, 2022
ГоловнаНовиниНа Слов'янському напрямку ворог намагався вести штурмові дії, але безуспішно, - Генштаб

На Слов’янському напрямку ворог намагався вести штурмові дії, але безуспішно, – Генштаб

Этот материал также доступен на русском языке
Почалася сто сорок перша доба героїчного протистояння Української нації російському військовому вторгненню.

На Волинському, Поліському та Сіверському напрямах змін у складі, положенні підрозділів та характері діяльності противника не відзначається. На останньому ворог обстріляв із мінометів та реактивних систем залпового вогню райони Дорошівки та Грабовського Сумської області.

На Харківському напрямку противник здійснив обстріли з артилерії різних калібрів у районах населених пунктів Дергачі, Черкаська Лозова, Дементіївка, Руські Тишки, Черкаські Тишки та Слатине.

На Слов’янському напрямі ворог завдає вогняної поразки поблизу Барвінкового, Дібровного, Курульки, Подолівки, Чепіля, Краснопілля та Богородичного. Ворог намагався вести штурмові дії у напрямку Курульки, успіху не мав, відійшов.

На Краматорському напрямі противник обстрілював із ствольної та реактивної артилерії райони Григорівки, Сіверського, Краматорського, Верхньокам’янського, Закотного, Серебрянки та Спірного. Завдав авіаційних ударів поблизу Верхньокам’янського та Маяків. Веде наступ у напрямку Верхньокам’янського, бойові дії продовжуються.

На Бахмутському напрямку противник здійснив обстріл з озброєння танків, ствольної та реактивної артилерії в районах населених пунктів Новолуганське, Нью-Йорк, Покровське, Весела Долина, Соледар, Берестове, Веселе, Виїмка, Семигір’я, Вершина та поблизу Ушина ТЕС. Наніс авіаудари поблизу Нью-Йорка, Івано-Дар’євки та Семигір’я. Українські воїни відобразили штурмові дії у напрямку Кодеми та Вершини.

На Курахівському, Новопавлівському та Запорізькому напрямках активних дій ворог не вів. Обстріли зафіксовані поблизу Новомихайлівки, Шахтарського, Великої Новосілки, Павлівки, Новоукраїнки, Времівки, Залізничного, Ольгівського, Темування, Гуляйпільського, Малинівки, Гуляйполя, Кам’янського, Малих Щербаків, Новоандріївки та Кам’янки. Ворог завдав авіаційних ударів недалеко від Авдіївки та Кам’янки. Здійснював наступ у напрямку населеного пункту Кам’янка, має частковий успіх.

На Південнобузькому напрямку противник зосереджує зусилля на недопущенні наступу підрозділів Сил оборони України. Здійснював обстріли зі ствольної та реактивної артилерії та танків по лінії зіткнення.

У готовності до завдання ракетних ударів утримує чотири носії крилатих ракет морського базування “Калібр”.

Фіксуються випадки незадовільного продовольчого забезпечення окупаційних військ. За наявною інформацією залишається низьким рівень укомплектування командирами взводів у підрозділах 2-ї загальновійськової армії Центрального військового округу. Причина – значні втрати та відмова від участі у бойових діях на території України.

Нове на сайті