Вівторок, 5 Липня, 2022
ГоловнаНовиниРФ навчатиме військових Білорусі ведення диверсійно-розвідувальної діяльності

РФ навчатиме військових Білорусі ведення диверсійно-розвідувальної діяльності

Этот материал также доступен на русском языке
Почалася сто двадцята доба героїчного протистояння Української нації російському військовому вторгненню.

На Волинському та Поліському напрямках, у період 22 червня – 1 липня 2022 року в Гомельській області, поблизу державного кордону з Україною, продовжуватиметься мобілізаційне навчання збройних сил республіки Білорусь. У ході нього планується опрацювати питання призову військовозобов’язаних запасу. У рамках заходів бойової підготовки також проводяться навчання із підрозділами сил спеціальних операцій Білорусі із залученням інструкторів збройних сил Російської Федерації. Основна увага приділяється веденню диверсійно-розвідувальної діяльності.

На Сіверському напрямі підрозділи противника продовжують перебувати в прикордонних районах Брянської та Курської областей. Ворог містить три батальйонні тактичні групи зі складу 1 танкової армії Західного військового округу та підрозділи повітряно-десантних військ. Удосконалює оборонні позиції у районі населеного пункту Теткіно Курської області. Агресор продовжує обстріл підрозділів Сил оборони у прикордонних районах Сумської області.

На Харківському напрямі підрозділи противника основні зусилля зосереджують на недопущенні виходу Сил оборони в тил угруповання окупаційних військ, що діє на Слов’янському напрямку. Противник вів повітряну розвідку в районах населених пунктів Байрак та Рубіжне.

На Слов’янському напрямі угруповання агресора основні зусилля зосереджує на покращенні тактичного становища та виявленні слабких місць в обороні наших військ. Ворог намагається створити умови для відновлення наступу у напрямках Ізюм – Барвінкове та Ізюм – Слов’янськ. З метою посилення угруповання військ у районі міста Ізюм противник перемістив два танкові підрозділи. Окупанти планують застосувати важкі вогнеметні системи на Слов’янському напрямі.

На Донецькому напрямі противник зосереджує основні зусилля на встановленні повного контролю над містом Сєвєродонецьк, веденні наступальних дій з метою оточення наших військ у районі міста Лисичанськ та блокування основних логістичних шляхів.

На Сєвєродонецькому напрямку противник опанував населені пункти Лоскутівка, Рай-Олександрівка. Веде штурмові дії з метою встановлення контролю за населеним пунктом Сиротине. Здійснює підготовчі заходи щодо форсування річки Сіверський Донець.

На Бахмутському напрямку окупанти ведуть наступальні дії у напрямках населених пунктів Золоте та Вовчеярівка. Намагаються опанувати панівними висотами в районі Берестового з метою встановлення контролю за трасою Бахмут – Лисичанськ. Для посилення угруповання на вказаному напрямку до району населеного пункту Новотошківський ворог перекинув одну батальйонну тактичну групу зі складу Центрального військового округу.

На Краматорському, Авдіївському, Курахівському, Новопавлівському та Запорізькому напрямах ворог активних дій не вів. Здійснює обстріл з метою сковування дій підрозділів Сил оборони та недопущення їхнього перекидання на інші напрямки.

На Південнобузькому напрямку рашисти основні зусилля зосереджують на недопущенні проведення нашими військами контрнаступних дій у Херсонській та Миколаївській областях. Здійснюють інженерне обладнання позицій.

На Миколаївському напрямі ворог розгорнув у певних районах артилерійські підрозділи. Надалі не виключаються спроби ведення штурмових дій у напрямках Кисельівка – Посад-Покровське та Олександрівка – Лупарево з метою виходу на адміністративні кордони Херсонської області.

На Криворізькому напрямку агресор здійснює інженерне вдосконалення позицій. Кораблі чорноморського флоту в акваторіях Чорного та Азовського морів продовжують виконувати завдання щодо ізоляції району бойових дій та розвідки. Агресор продовжує блокувати цивільне судноплавство у північно-західній частині Чорного моря. У готовності до застосування ракетного озброєння в акваторії Чорного моря перебувають п’ять носіїв крилатих ракет морського базування типу “Калібр” (сумарний залп – до 40 ракет).

Наші підрозділи продовжують виконання ракетно-артилерійських вогневих завдань за певними напрямами. Українські захисники завдають шкоди російським окупантам у всіх напрямках, де продовжуються активні бойові дії.

Нове на сайті