Крім того, до посттравматичного стресу схильні люди будь-якого віку, а жінки хворіють на цю недугу частіше, ніж чоловіки.
Посттравматичний стресовий розлад може виникнути після того, як ви стали жертвою фізичного, емоційного насильства або жорстокого злочину, пережили подію, пов’язану з загрозою для життя.
Визначити, що у вас почався посттравматичний розлад, можна за такими ознаками:
Після травмуючих подій можливим є розвиток депресії та тривожних розладів. Нерідко люди страждають на головні болі та запаморочення, гастроентерологічні та імунні проблеми, болі у грудній клітці.
Не намагайтеся самостійно впоратися з цим, розкажіть лікареві про все, що вам довелося пережити, про те, що ви відчуваєте. Лікар призначить вам ліки, що послаблюють почуття страху або напруженості, однак має пройти кілька тижнів, перш ніж ліки почнуть діяти.
Є люди, яким допомагають бесіди з фахівцем або іншими людьми, які пережили травмуючі події.
Котлети — це класична страва, яка є важливою частиною української кухні. Це ситна, смачна та…
Щоб вибрати ідеальний диван, важливо враховувати безліч факторів – від розмірів та форми до матеріалів…
Українців можуть позбавити небажаних дзвінків. Новий законопроєкт передбачає можливість ідентифікації абонентів, які порушують ваш спокій.…
Вже з 1 грудня 2024 року клієнтів "Ощадбанку" очікують суттєві нововведення. Чи стануть послуги банку…
Фінансовий ліміт на один подарунок становить 1500 грн. Фото листів будуть публікуватися на сторінці фонду…
Використання перев'язувальних матеріалів, бинтів та ранозагоювальних засобів є важливою частиною медичної практики та першої допомоги.…