П’ятниця, 20 Травня, 2022
ГоловнаНовиниЦей день в історії: 20 квітня – День подяки волонтерам

Цей день в історії: 20 квітня – День подяки волонтерам

Этот материал также доступен на русском языке
20 квітня – 110-й день року за григоріанським календарем. До кінця року лишається 255 днів. Цього дня у світі відзначаються День китайської мови (ООН), Міжнародний день кліматичної фантастики.

День подяки волонтерам

20 квітня у світі відзначають День подяки волонтерам. Цього дня людство висловлює подяку тим, хто знаходить у собі сили безкорисливо робити добрі справи.

Вважається, що волонтерський рух офіційно бере початок у 20-х роках ХХ століття. Після Першої світової війни у ​​1920 році у Франції поблизу Страсбурга французька та німецька молодь почала відновлювати зруйновані війною ферми.

В Україні волонтерський рух офіційно розпочався у 90-х роках XX століття, щоправда, офіційно він був визнаний постановою Кабміну у 2003 році.

Сьогодні волонтери – це мобільна резервна армія України. Завдяки їхній нелегкій праці безліч людей отримує необхідну допомогу. Волонтери допомагають дітям і дорослим, піклуються про здоров’я людей і тварин, їх комфорт і безпеку. Нерідко волонтерам доводиться навіть ризикувати власним життям заради порятунку інших.

День музичних магазинів

20 квітня також відзначають День музичних магазинів. Цього дня у таких магазинах зазвичай влаштовують концерти, зустрічі з музиканами, розпродаж унікальних записів на фізичних носіях.

Міжнародний день китайської мови

20 квітня відзначається Міжнародний день китайської мови. Свято було засноване ООН на честь основоположника китайської писемності Цан Цзе у 2010 році для святкування багатомовності та культурного різноманіття, а також для сприяння рівноправному використанню всіх шести офіційних мов ООН.

Нове на сайті