Про це розповіла глава Мінсоцполітики Марина Лазебна.
Уряд з перших днів війни подбав про те, щоб людям довелося якнайменше ризикувати при оформленні та отриманні різних соціальних допомог і виплат. Усім, хто отримував допомогу, автоматично продовжили термін її отримання на весь воєнний період та на ще один місяць після війни.
“Це зберігає здоров’я і життя людей в нинішніх умовах, не наражає їх вкотре на небезпеку”, – підкреслила Лазебна.
Водночас уряд подбав про пенсіонерів, які проживають у гарячих точках і яким неможливо доставити пенсію Укрпоштою, як їм доставляли до війни. Вони можуть отримати свої виплати у відділеннях Ощадбанку, куди було перенаправлено кошти на спеціально відкриті рахунки.
Проте в уряді розуміють, що у багатьох населених пунктах, які були під окупантами або перебували у зоні бойових дій, людям було непросто навіть дістатися до найближчого відділення Ощадбанку. Втім, ці відділення не працювали в окупації.
“В окупованих містечках нічого не працювало, і тільки зараз, коли наші Збройні Сили звільняють ці міста, люди з них отримують можливість звернутися за переказом. Тому громадяни, які не встигли отримати свої виплати за березень через переказ, можуть це зробити протягом двох місяців з моменту зарахування. У березні воно відбулося 18 числа”, – розповіла міністерка.
Крім того, люди можуть перенаправити свою виплату з Ощадбанку на будь-який інший банк, в якому їм буде зручніше отримати свої гроші. Для цього потрібно зателефонувати на гарячу лінію Ощадбанку – 0 800 210 800.
Нагадаємо, раніше ми розповідали, що майже 2,5 млн українців. перерахують пенсії у квітні.
Джерело: finance.ua